F1 fanlarındaki artışın nedeni nedir?

Predeous

Femtopat
Katılım
18 Nisan 2021
Mesajlar
57
Yer
Molineux
Bu yaz herkes F1, Ferrari, leclerc, Max, vettel vb. hayranlığında niye artış oldu? Arkadaşlarımın büyük bir kısmıda F1 meraklısı oldu. Şimdiden yanlış anlamayın F1'e kötü laf etmiyorum.
 

rintaro

Decapat
Katılım
24 Ocak 2019
Mesajlar
471
Çözümler
4
Geçen sene Türkiye'de yarış olması ile herkesin bilgisi oldu F1'den. Ben buna bağlıyorum. Kötü bir şey mi bu peki? Bana göre kötü. Forumda da görebildiğimiz gibi çoğu garip tip türemeye başladı F1'de. Diğer sosyal medya mecralarında bolca görüyorum bu tiplerden.
 

Megaton

Hectopat
Katılım
17 Nisan 2020
Mesajlar
7.019
Makaleler
9
Çözümler
17
Yer
Forumu bıraktı...
Halk kendine yeni yeni ilgi yönleri duymaya başladı.
Sanal alemden bir başını kaldırabilir ise daha güzel şeyler göreceğiz aman neyse.

Bu durumu ben de fark ettim ve guzel bence.
 

Jack of Blades

Kilopat
Katılım
9 Ocak 2014
Mesajlar
6.539
Makaleler
10
Çözümler
6
Geçen yıl F1 Türkiye'ye geldi ya, sonra nasıl olduysa birden bire "sayısız" yarışa gittiğini iddia edenler, neredeyse anne karnındayken izlemeye başladığını söyleyenler çıktı ortaya.

Çıksın sorun değil ama futbol holiganlarının buna yönelmesi eski takipçileri delirten bir durum. Bu maalesef Avrupa'da da böyle, eskiden görülmeyen şeyleri yapmaya başladı seyirciler sevmedikleri sürücülere. Kısacası holiganlık ve popülarite bir alanı daha kirletiyor.

Çok değil sadece 2 yıl öncesine kadar her takım destekçisi yan yana rahat oturuyordu, aynı fotoğraf karesinde bir sürü takımı destekleyen kişiler oluyordu. Şimdi bazı yarışlarda tribünlerin bazılarını direkt bir sürücünün destekçisi kapatıyor, aralarına es kaza diğer takım destekçisi otursa muhtemelen eskisi kadar konforlu bir alan sağlanmayacaktır. Artık böyle karışık tribünler azalmaya başlayacak gibi görünüyor.
 
Son düzenleme:

Erdo2525

Decipat
Katılım
14 Temmuz 2020
Mesajlar
1.600
Makaleler
3
Çözümler
5
Yer
Beylikdüzü
Ne güzel işte kafalarını mağaralarından dışarı çıkarıyorlar. Sorsak hala birçoğu sadece Schumacher - Hakkinen, Schumacher - Raikkonen ve Schumacher - Montoya kapışmalarını hala güzel sözlerle analarlar. Ben kendim F1 ile 2011 Türkiye yarışına gittiğim zaman tanıştım. Babam bir şekilde beni padoğa sokmuştu. Birçok F1 pilotuyla resmim var.
 

Yeni konular

Yukarı