F1 için direksiyon tavsiyesi

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kol ile F1 oynuyorum ve onun yerine direksiyon istiyorum artık. İkinci el ürünlere karşı biraz önyargılıyım. Araştırdım ve birkaç tane direksiyon buldum. Sizce bu direksiyonlar parasına değer mi veya Aliexpress, Amazon gibi yerlerden daha iyisini bulma şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sanırsam konuyu hortlatıyorum. 2. el DFGT alın ya da kendiniz yapın. Sizin attığınız gibi direksiyonları test etmiş biri olarak hem çok dayanıksızlar hem de hissiyat oyundaki kontrolü çok kötü.

Edit: Hocam malum sarılı 2. el sitesine girdiğimde 800-900 tl arasında DFGT'ler var.

Son düzenleme:
Gamepad al paran cebinde kalsın. Ya da İlge İpek abimin 2. seviye direksiyon setini bekle, kendin yaparsın o bütçe ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu oyunu gamepad ile oynayan var mı aramızda? Aracı direksiyon setiyle aynı hızda, asistler olmadan kullanabiliyor musunuz?

Ben oynuyorum Logitech F710 ile. Direksiyon kadar iyi olacağını düşünmüyorum ama Snopy'den iyidir bütçeniz olsaydı yeni çıkan Logitech diteksiyon setini alabilirdiniz ya da 2. el bakabilirsiniz G29 direksiyon seti fakat oda pahalı yine de.

Ben oynuyorum Logitech F710 ile. Direksiyon kadar iyi olacağını düşünmüyorum ama Snopy'den iyidir bütçeniz olsaydı yeni çıkan Logitech diteksiyon setini alabilirdiniz ya da 2. el bakabilirsiniz G29 direksiyon seti fakat oda pahalı yine de.

Logitech F310 alıp oynamayı düşünüyorum fakat triggerları ne kadar hassas bilemedim. Traction control kapalı F1 oynatacak kadar hassas mıdır?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu oyunu gamepad ile oynayan var mı aramızda? Aracı direksiyon setiyle aynı hızda, asistler olmadan kullanabiliyor musunuz?
Ben şuan gamepad ile oynuyorum. Vites sistemi falan zor geldiği için amatör seviyesinde oynuyorum fakat oynaması zevkli. Ben bir de yeniyim asistleri de kapatmayı deneyeceğim tekrardan.
Gamepad al paran cebinde kalsın. Ya da İlge İpek abimin 2. seviye direksiyon setini bekle, kendin yaparsın o bütçe ile.
Şimdi baktım. Harbiden güzel gözüküyor. Fakat şuan bunu yapabilecek zamanım yok. İlerisi için kayıt ettim. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı