Amazon'da F310 satıştan mı kaldırıldı?

Güllaç

Decapat
Daha fazla  
Geçen hafta Amazon'dan satıcısı Amazon.com.tr olan Logitech F310'u tam alacakken stoğu bitti. 2 haftadır stok yenilenmesi için bekliyorum. Fakat arama filtresinden stokta olmayanları da göster seçeneğine bastığımda satıcısı Amazon.com.tr olan F310'u göstermiyor. Satıştan mı kalktı, bilen var mı? Ve şu an F310'a 445TL verilir mi?

Geçen hafta Amazon'dan satıcısı Amazon.com.tr olan Logitech F310'u tam alacakken stoku bitti. 2 haftadır stok yenilenmesi için bekliyorum. Fakat arama filtresinden stokta olmayanları da göster seçeneğine bastığımda satıcısı Amazon.com.tr olan F310'u göstermiyor. Satıştan mı kalktı, bilen var mı? Ve şu an F310'a 445TL verilir mi?

Kaç senelik gamepad satışı kaldırlacağını sanmam.

Geçen hafta Amazon'dan satıcısı Amazon.com.tr olan Logitech F310'u tam alacakken stoğu bitti. 2 haftadır stok yenilenmesi için bekliyorum. Fakat arama filtresinden stokta olmayanları da göster seçeneğine bastığımda satıcısı Amazon.com.tr olan F310'u göstermiyor. Satıştan mı kalktı, bilen var mı? Ve şu an F310'a 445TL verilir mi?
Bende var. Fiyatına göre iyi bir gamepad.

Bende var. Fiyatına göre iyi bir gamepad.

Evet iyi bir gamepad ben de kullandim kendime alacağım da. Kupon ile beraber toplam 268TL'ye alacakken bir gecede tüm stoklar bitti ve diğer satıcılar 400+TL'ye çıkardı fiyatını. Planlanmış bir şey herhalde şikayet etme gibi bir imkanim var mi 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı