F710 vs ikinci el One S kontrolcü vs DS4

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, laptopta oyun oynamak için gamepad almak istiyorum fakat kaliteli ve ucuz bir ürün bulmak pek mümkün değil. Ne kadar araştırsam da alabileceğim en iyi "ucuz sayılabilecek" ürünler bunlar. Öncelikle şunu belirtmeliyim konsol geçmişi olan biri değilim. Şu ana kadar sadece PS kafelerde PS3-PS4'lerde pes FIFA oynadım. Çok para vermek istemiyordum ama fiyatlar ortada. Birçok kişi F710 öneriyor ama bağlantı sorunu olabiliyormuş. Çakma veya Çin üretimi kollar bile 200 liralara dayanmış durumda. 100-200 lira verdiğim aletin 3 gün sonra bozulmasını da istemem. Acaba ne yapmamı önerirsiniz?

F710'da bağlantı sorunu yok aslında. Ancak 2.4 GHz bandından yayın yapıyor Wi-Fi ile çakışıyor. Uzatma kablosuyla kullanınca sorun ortadan kalkıyor ki bu kablo kutudan çıkıyor zaten.

Sorunun cevabına gelecek olursak 200 TL'ye F310 sıfır alınabilir. Temiz ikinci el F710 da alınabilir ki ilanda ben de kutusunu açmadan satışa sundum. :D İkinci elde Xbox One S kontrolcüsü en iyisi olacaktır bence eğer Bluetooth'un varsa ve ürün temizse. Bu üçünden tercih yapmalısın bence. Çakma modellere yönelirsen 1 ay sonra kenara atarsın çünkü klavye fareden farkı yok.

Son düzenleme:
Dualshock 4 ise orijinal olsa bile PC için önermem. Onu da kullandım ama Steam harici oyunlarda ekstra yazılım falan gerekiyor, bağlantı kopabiliyor, gecikebiliyor. Doğrudan destekli ürünler almalısın kesinlikle. İlanımı atayım belki lazım olur. :D

DualShock 4 ise orijinal olsa bile PC için önermem. Onu da kullandım ama Steam harici oyunlarda ekstra yazılım falan gerekiyor, bağlantı kopabiliyor, gecikebiliyor. Doğrudan destekli ürünler almalısın kesinlikle. İlanımı atayım belki lazım olur. :D

Teşekkürler hocam ilanınızı düşüneceğim.
Merhabalar, Letgo'dan 2.el temiz gözüken Xbox One S Controller 400 liraya buldum. Fakat garantisi bitmiş. Sizce alınır mı? Alırken tuşlarını falan kontrol edeceğim fakat dikkat etmem gereken başka bir nokta var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı