Fabrika ayarlarına döndürülen S3 Açılmıyor

mataarqadeem

Hectopat
Teleofonu fabrika ayarlarına döndürünce açılırken böyle kalıyor... Nasıl düzeltebilirim?

10173659_564760486970431_152265723382406768_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Download moda geçiş yapıyor. Ses kısma tuşuna basarak iptal edebilirsiniz. Başka bir sorun varsa yazın.

Rom silinmiş büyük bi ihtimalle.
Firmware archive | Samsung Updates Buradan TUR yazan firmware'yi indirip ODİN ile kurun.
Bu ekran geldikten sonra ses açma tuşuna basın ve cihazı bilgisayara takın. ODİN tanıdıktan sonra firmware'yi gösterip start demeniz yeterli.

Bence de rom silinmiş gibi aynısını bir arkadaşım yaşamıştı, ODIN çözüyor.

Ben bunu çok kez yaşadım. Bu durumda pcne telefonuna uyumlu odin ve stock rom dosyalarını indir. Odin'i aç. Telefonun ses açma tuşuna bas ve usb kablosunu tak. Sonradan da odin'in altında pda modem falan yazacak . İndirdiğin pda'ları falan tıklayarak teker teker seç ve start de ve telefonunu kullan :D :D

S3 Açılmıyor Arızalarını istanbul Kartalda TAMİR DÜNYASI 2 saat içerisinde Emmc Chip değişip en güncel yazılımı yükleyip veriyor. googlede araştırın. bu işte tamir dünyasından profesyoneli yoktur benim kanaatim. Adamların tezgahı kargo kutularıyla dolu il dışından ciddi müşterileri var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı