Facebook grupları kanserliği

Başıma crack'li oyunlar yüzünden birkaç olay geldi. Ben de başkasının başına gelmesin diye uyarmak amaçlı "crack siteleri babalarının hayrına bedava oyun vermiyor" dedim. Resmen linç ettiler. Nedir arkadaş bu crack sevdası? Bir nevi hırsızlık. Yolda duran arabayı çalmakla aynı şey. Bir şeyin üstünde oynama yapıp bedava yapıyorsun. Arabaya düz kontak yapmakla aynı şey.
Bir oyun grubunda şöyle bir yorum görmüştüm. (Flamer Gaming)
''Hikayeli oyunlara para verenler geri zekalıdır. Çıktığı gibi oynayacağıma 1 yıl bekler Torrent'den indirim daha iyi. Oynayıp çöpe atacağım oyuna neden para vereyim ki ?''

Aynı kişinin evinden bir eşya çalmaya kalksan seni öldürür mesela. Empati yoksunu. Hayatında kıçını kaldırıp bir iş yapmadığından emeğin kıymetini bilemez.
''Hikayeli oyunlara para verenler geri zekalıdır. Çıktığı gibi oynayacağıma 1 yıl bekler Torrent'den indirim daha iyi. Oynayıp çöpe atacağım oyuna neden para vereyim ki ?''
İyi ki çoğu oyun kırılamıyor artık :)

Bana da "Hikayeli oyun para verende ne bilim" dediler :D
Aynı kişinin evinden bir eşya çalmaya kalksan seni öldürür mesela. Empati yoksunu. Hayatında kıçını kaldırıp bir iş yapmadığından emeğin kıymetini bilemez.

İyi ki çoğu oyun kırılamıyor artık :)
Artık oyunlar yavaş yavaş internet bağlantısı istemeye başladı. Kırsınlarda göreyim.

Facebook, Instagram ve WhatsApp, Facebook grubunda bulunan bütün uygulamalar kanserdir ve kullananlar normiedir. (biraz aşağılama gibi oldu ama neyse)

Facebook, Instagram ve WhatsApp, Facebook grubunda bulunan bütün uygulamalar kanserdir ve kullananlar normiedir. (Biraz aşağılama gibi oldu ama neyse)

Eğlence amaçlı geziyorum o gruplarda. En azından Turbox gibi bilgisayarların kötü olduğunu biliyorlar. Geçen biri sanırım 1660 için 1000WATT PSU önermişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı