Facebook hesabım çalındı

luckluckii

Hectopat
Serefsiz sifremi, e-postami ve telefonumu değiştirmiş. Ben nasıl alacagim hesabim. Hayir kendi bilgisayarimdan girerken bile telefona mesaj geliyor. Adam nasıl girmis. Cildiracagim resmen. Sifremi unuttuma basiyorum e-postaya yeni sifre gonderdik diyor. Adamin girdigi e-postaya erisimim yok ki :D. Elimde hesabin bana ait oldugunu kanitlayan tek bilgi bu gorsel, bilgilerin degistirildigine dair. Bunu da gonderebilecegim bir yetkili yok.
  • Mail giriyorum hemen hesabimla eslesiyor.
  • Bu benim hesabima tikliyorum.
  • Kodu e-postaya gonderecegim diyor ama adamin degistirdigi e-postaya gidecek. Bunlara artik erisimim Yok'a tikliyorum.
  • E-postama erisimim yok tikliyorum.
  • Bu hesabin senin oldugunu dogrulayamiyoruz diyor.

O kadar islevsiz ve gereksiz sayfalari var ki. O kadar caresizim ki.

Maile gonderilen mesajlara baka kaldim.

Dosya Ekleri

• 123123123.PNG
    123123123.PNG
    32,9 KB · Görüntüleme: 34
  • 1.PNG
    1.PNG
    28,3 KB · Görüntüleme: 38
  • 2.PNG
    2.PNG
    33,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 3.PNG
    3.PNG
    49,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 4.PNG
    4.PNG
    29,9 KB · Görüntüleme: 37
  • 5.PNG
    5.PNG
    23 KB · Görüntüleme: 27
  • 6.PNG
    6.PNG
    52,3 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabınızın eski kullanıcı adı neydi.
Bir bucuk iskender. Saka degil. 2 hafta once degistirmistim yeni isim ile.

Bir bucuk iskender. Saka degil. 2 hafta once degistirmistim yeni isim ile.
Bana bu sekilde soru sorsa cevaplayabilecegim. Ilk kullandigim ismimide hatirliyorum.

Serefsiz sifremi, e-postami ve telefonumu değiştirmiş. Ben nasıl alacagim hesabim. Hayir kendi bilgisayarimdan girerken bile telefona mesaj geliyor. Adam nasıl girmis. Cildiracagim resmen. Sifremi unuttuma basiyorum e-postaya yeni sifre gonderdik diyor. Adamin girdigi e-postaya erisimim yok ki :D. Elimde hesabin bana ait oldugunu kanitlayan tek bilgi bu gorsel, bilgilerin degistirildigine dair. Bunu da gonderebilecegim bir yetkili yok.
  • Mail giriyorum hemen hesabimla eslesiyor.
  • Bu benim hesabima tikliyorum.
  • Kodu e-postaya gonderecegim diyor ama adamin degistirdigi e-postaya gidecek. Bunlara artik erisimim Yok'a tikliyorum.
  • E-postama erisimim yok tikliyorum.
  • Bu hesabin senin oldugunu dogrulayamiyoruz diyor.

O kadar islevsiz ve gereksiz sayfalari var ki. O kadar caresizim ki.

Maile gonderilen mesajlara baka kaldim.
Nasil olduysa telefon uygulamasi uzerinden ilerleme yaparak e-mailime sifre yenileme gonderdim. Mailime gelen mesajda sifre degistir dedigimde karsima gelen ekran facebook hesabin kilitlendi onu acalim diyor. Oysa ki ne guzel ilerlemistim. Basla dedigimde bu hesabin sana oldugu dogrulayim diye dogum gunumu girmemi istiyor. Ve ben hatirlamiyorum. Cidden ne olarak koydugumu hatirlamiyorum. 1994 ile ilgiliydi ama pek bir oneminin oldugunu da dusunmuyorum. Hesabi ele geciren kisi dogum gunumude degistirdiyse dogru yazsam bile hata verecektir. Gene oyle kaldik.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı