Facebook hesabım kapatıldı

salihqwe

Femtopat
Daha fazla  
Facebook hesabım kapatıldı, değerlendirme talep etmek için video atıyorum ama sürekli aynı hatayla karşılaşıyorum. Bir sürü farklı cihazdan denedim. Yardım eder misiniz?
Hata: Videoyu çekiyorum, her şey tamam. Yükleye tıklıyorum, biraz bekliyor ve ardından daha sonra tekrar dene diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fecebook'un kendi sitesinde nasıl videoların atılacağı yazılıyor;
  • Desteklenen bir formatta olması lazım. MP4 veya MOV formatları olması tavsiye edilir. Formatı, video yazılımınızı (ör. iMovie) kullanarak değiştirebilirsiniz.
  • Videonun uzunluğu ve boyutu. Maksimum video uzunluğu 240 dakikadır. Maksimum dosya boyutu 4 GB'tır.
  • Tarayıcınızın en yeni sürümünü kullanıyor olmanız lazım.
  • Ağ bağlantınızın güçlü olması lazım.
    Kaynak: Facebook

Fecebook'un kendi sitesinde nasıl videoların atılacağı yazılıyor;
  • Desteklenen bir formatta olması lazım. MP4 veya MOV formatları olması tavsiye edilir. Formatı, video yazılımınızı (ör. iMovie) kullanarak değiştirebilirsiniz.
  • Videonun uzunluğu ve boyutu. Maksimum video uzunluğu 240 dakikadır. Maksimum dosya boyutu 4 GB'tır.
  • Tarayıcınızın en yeni sürümünü kullanıyor olmanız lazım.
  • Ağ bağlantınızın güçlü olması lazım.
    Kaynak: Facebook
videoyu ayrı olarak çekmiyorum facebookun kendi uygulamasında bir sistem var kafanızı sağa çevirin diyor çevirince tamamlamndı olarak işaretliyor bunşarın hepsini tamamlamadan zaten gönderemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı