Facebook Hesabım Nedensiz Yere Kapatıldı

ErenKaradagg

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bugün mobilde Facebook ana sayfasında dolaşırken bir anda, "Oturum zaman aşımına uğradı, lütfen tekrar giriş yapın" diye bir ekran geldi. Yeniden giriş yaptığımda ise hesabımın kapatıldığını gördüm ve Facebook Yardım adresine başvurdum. https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907 bu adresten hesabımla ilgili bilgileri girdim ama kimlik fotoğrafı istendi. Ben kimlik fotoğrafım yerine başka bir fotoğraf gönderdim. Kimliğimi alıp ne yapacaklar?! Hesabımda hiç kimseye nefret, hakaret söylemi olmadı; yüksek sayıda arkadaşlık isteği, beğeni, yorum da almadım. Bundan sonra neler yapmamı önerirsiniz, hesabım niye kapatıldı? Şimdiden bütün Technopatlar'a teşekkürler!

Son düzenleme:
Yanlışlıkla kapatılmış veya şikayet üzerine kapatılmış olabilir. Bir arkadaşım aynı durumu yaşadı. Kimlik ön ve arka yüzünün fotoğrafını çekip, paint ile yan yana koyup düzenleyip kimlik numaranın üstünü kapatıp gönder.

Yanlışlıkla kapatılmış veya şikayet üzerine kapatılmış olabilir. Bir arkadaşım aynı durumu yaşadı. Kimlik ön ve arka yüzünün fotoğrafını çekip, paint ile yan yana koyup düzenleyip kimlik numaranın üstünü kapatıp gönder.
Kardeşim merhaba aynı problemi yaşıyorum da doğum tarihim facedekiyle aynı değil bide kimlikte fotom yok nasıl açabilirim yardım edermisin eskiden iett kartımı gönderdigimde mail gelirdi bide sahte kimlik yapmıştım açılsın diye mesaj geliyordu onaylanmadı diye gerçek kimliğimi gönderdim hayla hiç bir bilgilendirme yapılmadı e-mail den yardımınızı bekliorum bir sürü hesap kayıtlı profilimde sadece ben olarak teşşekürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı