Facebook hesabım sürekli kapanıyor

Servrt

Centipat
Benim sürekli Facebook hesaplarım kapanıyor. Neden anlamadım, bunun nedenini öğrenebilir miyim? Kimseye mesaj atmıyorum, kimseyle uğraşmıyorum, kendi kendine kapanıyor. Benim en az 8 tane hesabım oldu açmaktan bıktım yani, bunun çaresi nedir acaba? İncelemeye alır mısınız, kısa zamanda haber verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook o kadar çok sahte hesapla doldu ki resmen yeni hesap açamıyorsunuz. Anneanneme açacağız telefon numarası istiyor gönderdik kimlik resmi istiyor gönderdik 3 gündür incelemede.

Ben de bir aralar Facebook'a 3.650TL borçlanmıştım istemeden, yıllar önce reklam ayarlarını tam ayarlayamamışım sanırım, ya da ayarlayıp kapatmayı unutmuşum. Bir gün girip baktığımda sayfanın hep en üst kısmında hesaplamalar yazıyordu, toplam tutar da 3.650TL civarı bir şeydi.

Üstte anlattığımın üzerinden yıllar geçti, hatta o hesabı başarılı bir şekilde kapatabildim birkaç ay önce, hiç de uyarı almadan. Yeni bir hesap açıp Ads hesabıma 40TL yatırdım, ama durup dururken sahtecilikten hem hesabım, hem de parama bloke koyuldu. Destek birimlerine yazdım, garanti olsun diye kimliğimin resmini de ekledim ancak kabul edilmedi. Kârlı mı çıktım, zararda mıyım, hiç bilmiyorum. 🦆 Facebook yapıyor kendi kendine bir şeyler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı