Facebook hesaplarım sürekli kapatılıyor

saHran

Decapat
Yer
Ankara
Birkaç ay önce 9 yıllık Facebook hasbım kilitlendi. Kayıtlı numaram eski numaramdı e-posta adresim ise şifresini kaybettiğim e-postamdı. O hesabımı açamadığım için yeni bir hesap oluşturdum ancak hesabı açtıktan 2 gün sonra askıya alındı. Daha hesabıma girmedim bile. Sadece oyunlarda hesap oluşturmak, giriş yapmak için kullanıyorum. Sizce hesaplarım neden sürekli kilitlenip askıya alınmaktadır? Ve eski hesabımı kurtarma şansım var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook'a mail at. Doğrulamak amaçlı kimlik resmini falan isteyecektirler. Daha sonra giriş yapabilirsin.

Kanka yeni acılan hesap ile oyuna girersen Facebook seni sadece oyuna girmek için hesap oluşturdun sanır ve hesabı kapatır tek çare uzun süre oyuna girme telefon ekle eğer tekrar hesabın kitlenirse kimlik at dediğim gibi oyuna girme yeni açtığın hesapla belki işe yarar bir öneri daha söyleyeceğim hesap aç arkadaş ekle profil ekle kapak fotosu ekle sayfanda bazı şeyler paylaş örnek müzik söz filan sonra uygulamalara gir arkadaşların ne oynuyorsa sende katıl de o oyunu oyna biraz sonra istediğin oyun uygulamasına gir :D

Geri
Yukarı