Facebook ilk 5 Saniye Donma Sorunu

massacre

Hectopat
Facebook'a ilk tıkladıgımda 5 saniye takılıyor daha sonra geliyor. Çözüm bulamadım bu soruna. Format attım, başka tarayıcıları denedim, acaba RAM ile ilgili bir sorun olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aynı sorun bendede oluyor ama bilgisayarı ilk açıp facebook'a girdiğimde oluyor. Ekran kartından diyorsunuz ama benimki o kadar eski değil 5670 Asus. Donanımsal bir şeye benziyor HDD ışığına bir bakın benimki patladığından bakamıyorum.

Hiçbirinizin söylediği ile alakalı değil :) Akamai servisinden dolayı geç geliyor. Yani facebook ile ilgili bir durum sistemlerle alakalı değil netiniz hızlı olması gerek, facebook ve akamai serverları boşaldığı zaman hızlanır.
https://www.facebook.com/
Buradan girmeye çalışın.

Eski konuyu hortlatmışsınız, neyse Süper Moderatörümüz böyle yaptıysa vardır bir bildiği diyor ve kendi yorumumu ekliyorum;
Adobe Flash Player ayarlarından Donanım hızlandırmasını kapalıysa açın, açık ise kapatın. (Her b.ku işletim sistemine atanlara selam olsun. :))

Ya da Flash Player ile Shockwave Player'ınızın güncelliğini kontrol edin, son olarak Firefox kullanmaya başlayabilirsiniz, ihtiyacınız olan/olabilecek eklentileri ben paylaşırım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı