Facebook Mesaj Gönderme Sorunu

TR-NGN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çok uzun zamandan beri yaşadığım bir problemi buraya yazacağım.
Benim 5 senelik bir Facebook hesabım vardı, geçen günlerde hesap kapatıldı ve bunun hakkında hiçbir fikrim yok. Topluluk standartlarına baktığımda ihlal ettiğim bir kural olmadığını gördüm. Hesabımın çalınması imkansız çünkü şifreyi her hafta değiştiriyorum ve büyük harf, normal harf, sayı bulunuyor. Neyse ben bu destek ekibine baya yazı filan yazdım bana bir daha açılmayacağını söyleyip konuyu kapattılar. Ben de 3 gün sonra yeni Facebook hesabı açtım o günden beri herhangi bir arkadaşıma bir mesaj atamıyorum:
Bunun gibi bir uyarı veriyor:

G29gPb.png

Bu hesapta ban yemediğime eminim ve bu hesaptan da destek ekibine mesaj yolladım ve bana yolladıkları cevapta : '' Facebook'u Geliştirmeye yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.'' filan yazıyordu. Fakat mesajda benim problemimin çözümü hakkında hiçbir yazı yazmamışlar. Arkadaşlar tam tamına 5 tane mesaj attım destek ekibine. Hiçbirinde farklı cevap yok, hep aynı cevaplar...
Sizce ne yapmam gerekiyor?
Farklı bir hesap açamam çünkü bu hesabımda çok önemli kişiler kayıtlı ve bir daha eklemezler.
Sizce nasıl düzeltebilir? Lütfen yardım edin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı