Facebook "Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik" Sorunu

• Konuyu başlatan Raifcan Bozdemir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B
R

Raifcan Bozdemir

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar benim Facebook hesabım 2 gün önce birden hata verdi (sanırım sık sık farklı yerlerden Facebook'a bağlandığım için) ve bu sorunun çözümünü bir türlü bulamadım, Facebook'a giriş yapınca da şu yazı çıkıyor ;

"Şüpheli Hesap Hareketleri Tespit Ettik
Görünüşe göre, başka birinin veya internet sitesinin sana ait bazı hassas hesap bilgilerine erişmiş olmasından dolayı hesabın spam yayıyor.

Bazen spam göndericiler hesabından erişim jetonu gibi belirli bir bilgi karşılığında sana harika bir fırsat sunan (ör. ücretsiz uçak bileti) sahte bir Sayfa oluşturduğunda bu durum oluşur.

Hesabını güvene aldık ve doğrudan senden gelmeyen yakınlardaki hesap hareketlerini temizlemene yardımcı olacağız.

Devam seçeneğine tıkladığımda ise ;

Facebook'ta Emniyette Olma
Hesabınızı güvende tutmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu:
  • Arkadaşlarınızdan gelmiş olsa bile, şüpheli bağlantılara tıklamayın
  • Facebook hesabınızdaki hassas bilgileri başka kişilerle veya internet siteleriyle paylaşmayın
Ve onun ardından ;

Üzgünüz, bir hata oluştu.

Bunu en kısa sürede düzeltmek için çalışıyoruz.
Geri Dön"

Hatası çıkıyor, size sorum şu ben bu sorunu en kısa sürede düzeltebilir miyim yoksa facebook kendi kendine mi bu sorunu çözecek, cevaplarınızı bekliyorum.

Yolunda gitmeyen bir şey var ki o hata çıkıyor. Sonuçta bir hata mesajı... Yani üstteki uyarı ile alttaki hata mesajını birbirleri ile alakalı olduklarını sanmıyorum.
Sanırım azıcık beklesen sorun çözülür bence.... Bazen alttaki hata mesajı çıkınca sayfayı yeniliyorum, bekliyorum, çıkış yapıp yeniden giriyorum vb.
Ama yüksek ihtimal zamanla düzelir.

Yolunda gitmeyen bir şey var ki o hata çıkıyor. Sonuçta bir hata mesajı... Yani üstteki uyarı ile alttaki hata mesajını birbirleri ile alakalı olduklarını sanmıyorum.
Sanırım azıcık beklesen sorun çözülür bence.... Bazen alttaki hata mesajı çıkınca sayfayı yeniliyorum, bekliyorum, çıkış yapıp yeniden giriyorum vb.
Ama yüksek ihtimal zamanla düzelir.
Peki ya bu sorun sence 1 veya 2 ay sürer mi ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı