Facebook yayını 1 FPS veriyor

16 megabitlik internet kullanıyorum. 0.70 upload var. Arkadaşım aynı internetle 720p 30 FPS RDR 2 yayını yapmıştı ancak ben de 720p 30 FPS ayarlamama rağmen Facebook'da en F

Seni üzmek istemem ama kötü bir internetin var ve genelde bu gibi internetler eski olduğu için altyapı biraz kötü oluyor yani yeni bir internete geçebilirsin Türk Telekom öneririm. Bende Türk Telekom kullanıyorum ve modeme en uzak odada olsam bile internet gayet güzel. Öneririm.

Seni üzmek istemem ama kötü bir internetin var ve genelde bu gibi internetler eski olduğu için altyapı biraz kötü oluyor yani yeni bir internete geçebilirsin Türk Telekom öneririm. Bende Türk Telekom kullanıyorum ve modeme en uzak odada olsam bile internet gayet güzel. Öneririm.

Türk Telekom'un düşük paketleri ping sorunlu

Hocam interneti arttırmayı babam da istiyor ancak en fazla 36 Mbps internet alabiliyoruz oturduğumuz yerde. Müşteri hizmetlerini aradığımda VDSL var dediler tam olarak ne anlama geliyor anlamadım. 24 Mbps için de yükseltmek istemiyorum.
Türk Telekom'un düşük paketleri ping sorunlu

Ping sıkıntısı yaşamıyorum. Altyapı desteklese direk arttırıcam.
@Laurange neden güldün? :D

Hocam interneti arttırmayı babam da istiyor ancak en fazla 36 Mbps internet alabiliyoruz oturduğumuz yerde. Müşteri hizmetlerini aradığımda VDSL var dediler tam olarak ne anlama geliyor anlamadım. 24 Mbps için de yükseltmek istemiyorum.

Ping sıkıntısı yaşamıyorum. Altyapı desteklese direk arttırıcam.
@Laurange neden güldün? :D

Şöyle söyleyeyim
ADSL işlem yapmak için işlemleri sıraya sokuyor
Ama VDSL'de böyle bir şey yok aynı anda işlem yapabiliyor
24Mbps'ye yükseltin rahatlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı