Facebook'un Kimlik Istemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lemi Galip

Megapat
Makaleler
1
Yer
Nevşehir Merkez
Sosyal medyayı cok aktif kullanan biri olmadigim icin, bazi şeyleri de doğal olarak bilmiyorum. Babamın hesabi dün akşama kadar sikintı ve bir sorun yokken, su an girdiğinde Facebook kimlik yüklemesini istiyor. Isin garip tarafı kendi hesabımdan baktığım zaman, yaptığı yorumlar falan hiçbir şey görünmüyor. Bunun sebebi nedir?

"Sahte Hesap" başlığı altında şikayet edilmiş olabilir. Kimliğini doğrulaması yeterli olacaktır.

Hesap çalındığında veya şikayet edildiğinde bu hesabın geröek sahibi kim doğrulamasını yapabilmesi için istiyor. Verip vermemek senin elinde ama vermezsen artık o hesabı kullanamazsın belli bir zaman sonra hesap silinir.

Kimliğin istenmesi hesabın doğrulanması için. Kimliği vermeseniz bile hakkınızda sizin bildiğinizden daha fazlasını biliyorlar, neyden korktuğunuzu anlamıyorum o yüzden.

Kimliğin istenmesi hesabın doğrulanması için. Kimliği vermeseniz bile hakkınızda sizin bildiğinizden daha fazlasını biliyorlar, neden korktuğunuzu anlamıyorum o yüzden.

TC kimlik nosu seri no kütük hane no kütüğe kayıtlı olduğum yeri vs. de öğrenmeyi versin bir zahmet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı