Faceit CS:GO mu Faceit Premium mu?

Mert Demirci.

Centipat
Arkadaşlar Faceit CS:GO almak istiyorum. Faceit CS:GO alınca aylık görevler geliyor mu? Yoksa Premium mu almam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_20200524_021141.jpg
    IMG_20200524_021141.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 485
Görevler premium almasanizda gözüküyor. Hesabinizda gorevler bulunuyorsa premium alin. Rank sisteminin yaninda mac kazanarak satin aldiginiz parayi skin olarak geri almış olursunuz. Gorev bulunmuyorsa faceit csgodan başka çare yok.

Faceit Premium alman lazım görevler için.

Normal CS:GO olmuyor yani?
Görevler Premium almasanizda gözüküyor. Hesabinizda gorevler bulunuyorsa Premium alin. Rank sisteminin yaninda Mac kazanarak satin aldiginiz parayi skin olarak geri almış olursunuz. Gorev bulunmuyorsa Faceit CS:GO'dan başka çare yok.

Görevler gözükür ama hocam bir şeyler satın alabilir miyim marketten üyelik almadan?

Arkadaşlar Faceit CS:GO almak istiyorum. Faceit CS:GO alınca aylık görevler geliyor mu? Yoksa Premium mu almam lazım?

Öncelikle Faceit açman için bir Steam CS:GO hesabın olması lazım belli bir saatin üzerinde oynamış olman lazım 150'ydi sanırım ondan sonra Faceit sitesine girip Steam hesabını bağlaman lazım görevleri yapabilmen için Premium alman lazım. Oradan topladığın Faceit puanları ile marketten istediğini alabilirsin. İyi oyunlar.

Öncelikle Faceit açman için bir Steam CS:GO hesabın olması lazım belli bir saatin üzerinde oynamış olman lazım 150'ydi sanırım ondan sonra Faceit sitesine girip Steam hesabını bağlaman lazım görevleri yapabilmen için Premium alman lazım. Oradan topladığın Faceit puanları ile marketten istediğini alabilirsin. İyi oyunlar.

Teşekkürler. Bu arada 1300 saatim var.
Görevlerin 9 günü kaldı. Sıfırlanınca almanı tavsiye ederim. Gerçi ben 5 günde 60W'in'i tamamladım ama vaktiniz çok yoksa bekleyin.

Duo lazım mı 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı