Çözüldü FACEIT görevleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emir0661

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar FACEIT Premium almak istiyorum ama 12500 puan veriyor 60 maç kazanırsam aylık, bazı arkadaşlarıma 20000 bin verirken bazılarına 100000'e kadar FACEIT puanı verebiliyor ama bana 12500 veriyor ve Premium almak istemiyorum sırf bu yüzden. Acaba Premium aldıkça aylık verdiği puan artar mı veya FACEIT puanı arttırmanın yolu var mıdır? Siz en iyisini bilirsiniz yorum ve görüşlerinizi bekliyorum. 🙄🙄

Arkadaşlarına 100k veriyor olabilir fakat onlardan 150 200 win istiyordur bir ayda, nitekim bunun başarılması zor bir görev. Öte yandan, faceit görevlerinizi değiştirmiyor nasıl size denk geldiyse öyle devam ediyor. Üstelik 6 ay görev yaparsanız bıçak sahibi olabilirsiniz. Ne de olsa eğlence için oynuyorsunuz :) .

Arkadaşlarına 100k veriyor olabilir fakat onlardan 150 200 win istiyordur bir ayda, nitekim bunun başarılması zor bir görev. Öte yandan, faceit görevlerinizi değiştirmiyor nasıl size denk geldiyse öyle devam ediyor. Üstelik 6 ay görev yaparsanız bıçak sahibi olabilirsiniz. Ne de olsa eğlence için oynuyorsun
Evet, ayrıca çoklu hesap yasaktı sanırım.
aynen ben zaten hesap açmam sadece 12500 artıyor mu diye sormak istemiştim biraz şanssızlık oldu arkadaşlara 100000 verince dedim acaba bize de zamanla artacak mı diye ama artmıyormus saglık olsun
Arkadaşlarına 100k veriyor olabilir fakat onlardan 150 200 win istiyordur bir ayda, nitekim bunun başarılması zor bir görev. Öte yandan, faceit görevlerinizi değiştirmiyor nasıl size denk geldiyse öyle devam ediyor. Üstelik 6 ay görev yaparsanız bıçak sahibi olabilirsiniz. Ne de olsa eğlence için oynuyorsunuz :) .
3000 saat oldu csgo da global oldum artık faceitte de 5 levelim, evet arkadaşlara 100 maçta 100000 veriyor bana da verse keske bende 100 maç atarım suan zaten aylık 150 maç atıyorum nerdeyse, saglık olsun kanka yorumun ıcın sagol.

Geri
Yukarı