Çözüldü FACEIT gri ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IsBestOnLy

Centipat
Merhaba arkadaşlar. FACEIT'e sabah giriyordum şu an giremiyorum. İnternetten giriş ekranında gri ekranda kalıyor, sitesi hiçbir şekilde açılmıyor. Modem resetledim falan, her şeyi denedim. Neden böyle, ban böyle mi oluyor? Ban yiyecek hiçbir şey yapmadım. İmkansız. Nasıl çözebilirim? Hesap değerliydi.

Çözüm
Arkadaşlar ben mail attım bakalım durumu vaziyeti anlattım. İnşallah yarın dönüş yaparlar çözeriz.

Sorunu çözdük, kesin olarak sorun Keenetic modemde. Farklı bir modem ile bağlayınca sorun olmuyor sanırsam Firmware güncellemeleriyle ilgili bir işlem yapmak lazım ya da Keenetic müşteri hizmetlerini arayıp destek almak lazım ve bir anda oldu bu durum. Bende Wi-Fi tel ile bağlayınca da girmiyor.

Sorun bende kendi kendine düzeldi sizdede düzeldimi?
Ekran bu mu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-23 182813.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-23 182813.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 283
Merhaba arkadaşlar. FACEIT'e sabah giriyordum şu an giremiyorum. İnternetten giriş ekranında gri ekranda kalıyor, sitesi hiçbir şekilde açılmıyor. Modem resetledim falan, her şeyi denedim. Neden böyle, ban böyle mi oluyor? Ban yiyecek hiçbir şey yapmadım. İmkansız. Nasıl çözebilirim? Hesap değerliydi.

Evet, sorun devam ediyor.

Sorun bende hala devam ediyor. Sizin için de hala durum aynı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı