FACEIT nedir?

68055

Hectopat
Makaleler
1
Hilelerden bıktım. FACEIT ve sanırım bir tane daha 3. parti yazılım ile ayrı sunucularda oynayabiliyorum. Onlar için para yatırmak mı gerekiyor. Kuzenim ve arkadaşları ile oynayacağım. Para yatırma veya illa para yatırma gerekiyorsa ne yazık ki oynayamam. Üçümüz seçkin hesabız. Kalan 2 kişi rütbe ile olacak. Sabah gelene ağzımıza geleni söyledik.

Hilelerden bıktım. FACEIT ve sanırım bir tane daha 3. parti yazılım ile ayrı sunucularda oynayabiliyorum. Onlar için para yatırmak mı gerekiyor. Kuzenim ve arkadaşları ile oynayacağım. Para yatırma veya illa para yatırma gerekiyorsa ne yazık ki oynayamam. Üçümüz seçkin hesabız. Kalan 2 kişi rütbe ile olacak. Sabah gelene ağzımıza geleni söyledik.
FACEIT 128 Tick sunucuları olan bir araç diyelim.

CS:GO başta olmak üzere pek çok oyunda kendi eşleştirme sistemiyle rekabetçi maçlar oynamanı sağlayan ayrıca çeşitli turnuva ve etkinlerin yapıldığı bir platform.
Google'a "FACEIT nedir" yazdığınızda çıkan yeterince kapsamlı rehberlerden daha detaylı bilgiler edinmeniz de mümkün.

FACEIT, Normal rekabetçi sunucularına kıyasla 128 tick sunuculardır. Mermileriniz, attığınız bombalar vs. Daha düzgün gider. Rekabetçi rütbe sistemine göre FACEIT level sistemi kullanıyor. Ortalama her maç 25 puan kazanıyorsunuz kaybederseniz 25-50 arası puan gidiyor ortalama. 3 level (1000 elo) dan başlıyorsunuz 10 level (2000) elo son leveldir. Ondan sonra sonsuz elo kasabiliyorsunuz. Birde “Faceit Pro League” (FPL) e girmek için 10 levele çıkıp başvuru yapmanız lazım. Ayrıca FACEIT oynarken diğer haritaları da öğrenebilirsiniz. Oylama sistemi vardır, kısaca böyle özetledim. MM’e göre hile gelme olasılığı düşük, ama faceit smurf gelme olasılığı yüksektir. Tavsiyem Rekabetçi siyah rütbeye (Dmg veya üzeri) bir rütbeye çıktıktan sonra FACEIT başlamanız.

FACEIT, normal rekabetçi sunucularına kıyasla 128 tick sunuculardır. Mermileriniz, attığınız bombalar vs. daha düzgün gider. Rekabetçi rütbe sistemine göre FACEIT Level sistemi kullanıyor. Ortalama her maç 25 puan kazanıyorsunuz kaybederseniz 25-50 arası puan gidiyor ortalama. 3 Level (1000 elo)dan başlıyorsunuz 10 Level (2000) elo son Level'dir. Ondan sonra sonsuz elo kasabiliyorsunuz. Bir de “faceit Pro league” (FPL) e girmek için 10 Level'e çıkıp başvuru yapmanız lazım. Ayrıca FACEIT oynarken diğer haritaları da öğrenebilirsiniz. Oylama sistemi vardır, kısaca böyle özetledim. Mm'e göre hile gelme olasılığı düşük, ama FACEIT smurf gelme olasılığı yüksektir. Tavsiyem rekabetçi siyah rütbeye (dmg veya üzeri) bir rütbeye çıktıktan sonra FACEIT başlamanız.

Hocam ben daha Silver'im ama yaza doğru FACEIT geçeriz sanırım @Moderasyon Ekibi sorunum çözüldü konu kilitlenebilir. :)

Geri
Yukarı