FACEIT Premium almak mantıklı mı?

EfeAktas

Femtopat
Daha fazla  
FACEIT Premium almayı düşünüyorum ödülleri bayağı iyi. 80 Wine navaja knife doppler FN veriyorlar ama sadece 23 günüm kaldı. Sizce almam mantıklı mı?
Günde kaç saat oynarsam yeterli olur acaba?
Ayrıca solo girsem sıkıntı yaşar mıyım solo ve Duo gireceğim zamanlar olacak.
2v2 wingman girersem ve kazanırsam kazanmadan sayar mı?

Son düzenleme:
FACEIT Premium almayı düşünüyorum ödülleri bayağı iyi. 80 Wine navaja knife doppler FN veriyorlar ama sadece 23 günüm kaldı. Sizce almam mantıklı mı?

23 günde bitircekseniz mantıklı ama ben genelde ay başları almanızı öneririm.

Vakit varsa almak mantıklı. Takım olmadan sabırlı değilsen problem yaşarsın. Ayrıca 80 galibiyete değil. 200 Küsür galibiyete bıçak veriyor. Bıçak almak için tüm görevleri yapman lazım.

Vakit varsa almak mantıklı. Takım olmadan sabırlı değilsen problem yaşarsın. Ayrıca 80 galibiyete değil. 200 Küsür galibiyete bıçak veriyor. Bıçak almak için tüm görevleri yapman lazım.
hem 15 win alma görevi var hem 25 tane ben şimdi 15 lik görevi bitirsem 25 lik görevede mi sıfırdan başlıyorum?

Hayır tabii ki de.
1670483620904.png

o zaman bıçak 80 winde oluyor değil mi?

teşekkürler,2v2wingman girersem ve kazanırsam win den sayar mı?
Saymıyor.

hem 15 win alma görevi var hem 25 tane ben şimdi 15 lik görevi bitirsem 25 lik görevede mi sıfırdan başlıyorum?
Evet her göreve sıfırdan başlıyorsun. İlk görevi yaptın 5 wini aldın diyelim diğer görevin tamamlanması için 15 win alman gerekiyor bir sonrakine 25 win diye devam ediyor.

Geri
Yukarı