Faceit varken neden hâla MM oynuyorsunuz?

Doğru dedin dostum, MG iken ilk Faceit maçımı attığımı hatırlarım, burnum sürtülmüştü resmen. Şimdi 4 -6 arası gidip geliyorum. Bu arada Globallerin 2 level olma sebebi bence D2 dışında map bilmeyen birer armut olmaları :D.

Faceit ismin nedir? Belki oynamışızdır beraber.
Hocam istediği kadar 10 level, 8 level olsun faceit'i, mm'de önündeki adamı vuramayınca bombayla ct falan atlayınca iyi dalga geçiyoruz öyle ahım şahım mükemmel oynayan insanlar değiller yani yüksek leveller de.

Hocam istediği kadar 10 level, 8 level olsun faceit'i, mm'de önündeki adamı vuramayınca bombayla ct falan atlayınca iyi dalga geçiyoruz öyle ahım şahım mükemmel oynayan insanlar değiller yani yüksek leveller de.
Faceit 5 level bile Globalden iyidir bence hocam, 8 level ile Global arasında devasa fark var.

Faceit'te de düşüyor?
Topluluk sunucusu olarak geçtiği için sanırım sadece kasa ve grafiti düşüyor onda. MM'de skin falan düşüyor. Faceit denedim yaklaşık 20 maç da attım ancak ortaya karışık olduğu için çok dengesiz geliyor bana. Ben Silver 5'im karşımdaki adamlar en az LEM düzeyinde oynuyor.

Faceit'te de düşüyor?
Sadece kasa düşüyor ve CS için bir resmiyeti yok yani mm keleş olan birisi hs yediği zaman bana fi kaç levelsin diye sorunca ''banane faceitten'' diyorum. Çok kasılmaya değer bir şey yok şu an premium almadığın sürece.
Faceit 5 level bile Globalden iyidir bence hocam, 8 level ile Global arasında devasa fark var.
Ya hocam benim şahsi fikrim faceit levelleri ile ranklar karşılaştırılamaz. 10 level yürümeyi bilmeyen adam da gördüm TCL'de, 5 level mükemmel oynayan da.

Sadece kasa düşüyor ve CS için bir resmiyeti yok yani mm keleş olan birisi hs yediği zaman bana fi kaç levelsin diye sorunca ''banane faceitten'' diyorum. Çok kasılmaya değer bir şey yok şu an premium almadığın sürece.

Ya hocam benim şahsi fikrim faceit levelleri ile ranklar karşılaştırılamaz. 10 level yürümeyi bilmeyen adam da gördüm TCL'de, 5 level mükemmel oynayan da.
CS için resmiyeti yok? MM ranklarının ne resmiyeti var hocam?

Kasıntı velet? Oynadığı oyunda yüksek sınıfa çıkmak isteyen mi kasıntı velet?
İşte saçma olan da bu. Normal MM'de bile yüksek sınıfa çıkmayı istemek bana göre saçma. Bu sanal şey için kendini bu kadar kasmay ane gerek var? Hele hele FaceIT, Valve ile bağlantısı olmayan yan bir kuruluş. MM'de kazandıkların en azından CS:GO'ya işliyor.

CS için resmiyeti yok? MM ranklarının ne resmiyeti var hocam?
Oyun içinde gözüküyor, ayrıca tp kastığın zaman madalya da alıyorsun yani sana bir getirisi var. Premium olmadan faceit kasmaya çalışan birisi faceit oynamayı bırakıp resmi valve sunucularına girdiği zaman madalyası yok, leveli düşük, çoğunluğunun envanteri de boş oluyor hatta faceit platformunda oyun içinde çok report edildiği için güven faktörü de düşüyor sonra mm'de karşısına hile gelme olasılığı yüksek oluyor. Benim şahsi fikrim oyunda bir ilerleyiş halinde olduğumu gördüğüm zaman daha çok oynayasım geliyor madalyalarım renkli renkli, bir sürü skin düşürmüşüm. Bilmiyorum sadece kendini geliştirmek için girebilir isteyen, ben hem kendimi geliştiriyor hem de ilerleme kaydediyorum.

Geri
Yukarı