FACEIT vs. ESEA

APlusMath

Decapat
Arkadaşlar FACEIT kullanıyorum yeni başladım. Oyuncular gerçekten kaliteli iyi oynuyorlar, hoşuma gitti bu durum. Yalnız arkadaşlarla gireceğiz. O yüzden aşırı zorda olmasın. Zor olsun ama iyi oyuncular sayılırız yine.

1) pingi hangisinin daha düşük? Türk sunucusu olan var mı? Alanya bölgesinde olduğum halde FACEIT pingleri çok yüksek. normal rekabetçide 60 ping alırken FACEIT'te 85 aliyorum kaç maçtır.
2) fiyatları ne kadar ESEA'nın?

Karşılaştırır mısınız?

Edit: Arkadaş şu an 152'ye çıktı bu ne saçma iştir ya. 152'de kaldı yani anlık çıkmadı. Pingim falanda yüksek değil, diğer tüm oyunları düşük pingte rahatça oynuyorum. Hatta normal CS:GO rekabetçide 40 pinglerle oynuyorum bazen. Maksimum 65'i görmüşümdür. Sorun benden değil yani, bir başkası birşeyde indirmiyor. Ping bildiğin yüksek yahu. Kim önerdi bana FACEIT'ı?

CS:GO Server'lerinin TR Server'ı yok, sizin aldığınız değer gayet normal. Ama 152 ms fazla evet. ESEA'da farklı olacağını sanmıyorum.

FACEIT oynamanı tavsiye ederim bu arada. ESEA da gerçekten zor oyuncular var bu durum canınızı sıkabilir.

FACEIT adamdır.

ESEA'da daha düşük ping var. Ama eskisi gibi kaliteli ortam yok. FACEIT'de oynamanızı öneririm.

ESEA TR serverında 5 kişi giremiyorsun maksimum 3 kişi diye biliyorum

ESEA Hesabı açtım. Silmek istiyorum. Abone falan olmadım. Silebiliyor muyum?

Geri
Yukarı