Çözüldü FACEIT'de hangi eşleşmeye girilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

APlusMath

Decapat
FACEIT CS:GO (uygun fiyatlı olan) aboneliği satın aldım. Maç kısmında iki eşleştirme türü var.

1) CS:GO 5v5.
2) CS:GO 5V5 Premium.
Hangisine gireyim. Farkılılıkları nelerdir?
Dün ilk yazanda oynadım da, ikinci yazanada girebiliyoruz sanırım.

Dosya Ekleri

• 8D619D1E-EA71-486A-8595-690CA052F484.jpeg
    8D619D1E-EA71-486A-8595-690CA052F484.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 24
Çözüm
Faceit'e tarayıcı üzerinden gir. İsminin yanındaki 3 noktaya tıkla. Oradan abonelikleriniz diye bir seçenek var. Oraya gir ve mevcut aboneliğinin alında küçük bir alta doğru bakan ok var. Ona tıkla ve cancel gibi bir şey çıkacak. Sayfayı Türkçe'ye çevirip yapabilirsin.
HOCAM bir ARA BERABER GİRALİM (RANKIMA BAKMA ESKİ RANKIM HESAP ÇALINDI GG OLDU ZATEN ANLARSIN) ESEA geçebilirsin iyi oynuyorsan.

Girelim hocam olur.

Ping durumu daha iyi olması lazım. Almanya sunucusu genelde çok iyi olmasa bile ortalama 55-60 ms verir. Sadece CS:GO aboneliği aldığın için görevler açılmaz. Premium ile tek farkı bu.

Hocam vallahi ping niye öyle anlamadım. Bu arada aboneliği iptal edersem, anında sonlandırıyor mu yoksa parayı çektiği için diğer ayın 22sine kadar kullanabiliyor muyum?

Girelim hocam olur.

Hocam vallahi ping niye öyle anlamadım. Bu arada aboneliği iptal edersem, anında sonlandırıyor mu yoksa parayı çektiği için diğer ayın 22sine kadar kullanabiliyor muyum?

O konuda pek bilgim yok ama ya para iade olur olur sss bçlümüne iade politikaları vardır elbet.

Yeni konular

Geri
Yukarı