FACEIT'te onaylı üye nasıl olunur?

muhammed burak

Hectopat
FACEIT'te 10. seviyeyim. Sag tarafta yüzlerce onaylı üye var fakat çogu ünlü vs. degil ve aralarında 3. seviye hesaplı olanlar bile var. Neye göre onaylı üye veriyorlar veya neye başvurmamız gerekiyor? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Aşagıya resim bıraktım. Adam 1. seviye fakat onaylı.

bababa.png

3 seviye olması tanınmış kişi olmadığı anlamına gelmiyor onaylı üye tanınmış kişilere veriliyor. 10 seviyesiniz diye vermezler.

FACEIT'te 10. seviyeyim. Sag tarafta yüzlerce onaylı üye var fakat çogu ünlü vs. degil ve aralarında 3. seviye hesaplı olanlar bile var. Neye göre onaylı üye veriyorlar veya neye başvurmamız gerekiyor? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Aşagıya resim bıraktım. Adam 1. seviye fakat onaylı.

Eki Görüntüle 973885

Hocam Faceit'i fazla bilmem ama sanırım Faceit Premium onaylı demek değil. Üyelik diye biliyorum, para veriyorsunuz yani.

Hocam FACEIT'i fazla bilmem ama sanırım FACEIT Premium onaylı demek değil. Üyelik diye biliyorum, para veriyorsunuz yani.

Yok o degil altında görürsünüz zaten verified yazıyor.
3 seviye olması tanınmış kişi olmadığı anlamına gelmiyor onaylı üye tanınmış kişilere veriliyor. 10 seviyesiniz diye vermezler.

170 bin kişi diyor bunların hespi tanınmış olamaz dikkatimi çeken şu oldu üyelik tarhileri 2013-2015 vs. sanırsam FACEIT invite yolu ile onaylı yapıyor.

Yok o degil altında görürsünüz zaten verified yazıyor.

170 bin kişi diyor bunların hespi tanınmış olamaz dikkatimi çeken şu oldu üyelik tarhileri 2013-2015 vs. sanırsam FACEIT invite yolu ile onaylı yapıyor.

Hocam klasik instgram Twitter mantığı eğer ister FACEIT yoluyla ister yayıncı ister YouTuber fark etmez tanınmış birisi ise zaten FACEIT hesabını Steam hesabı ile bağlayınca onu tanınmış kişi olduğunu algılar ve tikini alır. Belli bir aşamanın üzerine çıkmış oyuncularada veriliyor o tikler onun olduğunu doğrulamak için falan ancak 10 Level olan birisine vermezler tsl şampiyonları FACEIT Master liginde derece yapanlar vb vb o yüzden normalden fazla tikli kişi var.

Geri
Yukarı