FACEIT'ten CS:GO nasıl oynanıyor?

APlusMath

Decapat
Yardım edecek arkadaş var mı? Herhangi bir para ödüyor muyuz? Aylık ücreti ne kadardır? Nereye ödeniyor ücret? Seçkin hesap ile oynamakla farkı nedir? Herhangi bir seviyeye ulaşmak lazım mı oynamak için? Bu soruları cevaplarsanız sevinirim.

Bir de sanırım ESEA varmış. O nasıl? Onun fiyatları ne kadar ve oyuncu kitlesi nasıl?

Bunları oynayanlar sağlam oyuncular sanırım. Pek CS:GO oynamıyordum. Yeni hesabımla rekabetçi ilk 10 maçı tamamladım, nova 2'den başlattı. Tüm maçlarda ilk 2'deydim. Birkaç arkadaş giriyoruz. Sizce çok mu zorlanırım? CS:GO'yu biliyorum ama çok oynamadım. FPS oyunlarında iyi oynuyor sayılırım.

Hayır hocam. Ek olarak premium alırsanız ücret ödemeniz lazım. İkisinde de troll oyuncu azdır. Premium aylık 60-50TL arası. Zorlanmazsınız. Sizi rütbenize benzer kademeye atar. Esea'nın da premiumu var fiyatını bilmiyorum. Faceit kullanmanız daha iyi olur Esea'da zorlanabilirsiniz.

FACEIT'e kayıt olup oyun kısmından CS:GO'yu seçin (zaten kayıt olurken seçtiriyor size). Ardından Steam hesabınızı bağlayın. Maç arattığınız zaman girmenin 2 türlüsü var. 1. ekranda yazan numarayı yani IP'yi CS:GO'yu açıp komut kısmına yazın. 2. ise direk ekranda maça git tarzı bir yazı olması gerekiyor. FACEIT ücretsiz değil, ESEA ücretli mi değil mi çok bir fikrim yok.

Düşük leveller de kanser, toxic, Allahsız, oynamayı bilmeyen çoluk çocuk-adam denk geliyor. Yüksek level'de ise Boosted falan denk geliyor. 6 Levelim Premium maç arıyorum doğru düzgün bir tane maç bulmuyor, takıma 3 tane 1 level atıyor, 1 tane 3 level karşı takım 3-4-5-3-1 level içimden geçiyorlar, Faceit'in eşleştirme sistemi MM'den de kötü. Premium alırsan görevleri yapıp Faceit puanı kazanabilirsin, haftalık ve günlük ladderlarda sıraya girip FP kasabilirsin. Ek olarak Lig'lerden de sıralamaya girip yine aynı şekilde FP kazanabilirsin. Bu FP'leri Mağaza bölümünden kullanabilirsin. Eğer görev 20000 Puan altı veriyorsa Premium alınmaz, minimumm 20000 Faceit Puanı olacak o'da zar zor kâr ettiriyor, eğer bir kaç ay böyle yaparsan 100K FP biriktirip iyi şeyler alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı