Fahiş fiyatlar

Enogerof

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, evde geçirdiğimiz bugünlerde internetten daha fazla alışveriş yapmak durumundayız. Fakat benim fark ettiğim fiyatlar inanılmaz derecede artmış durumda. Evde uğraş olsun diye almayı düşündüğüm birkaç ürüne baktım. Örneğin normalde 50-70₺ aralığında gezen puzzle fiyatları şu an 150-200₺, puzzle yapıştırıcısı 9-15₺ iken 95₺, Xbox One s ade 1TB almayı düşünüyordum fiyatı geçen ay 2000₺ iken şu an 2700₺, PlayStation'larda fiyatlar 2 katından bile fazla ve liste uzayıp gidiyor. Bunlar fiyatını bildiğim ürünlerdi. Gidip akakçeden bazı ürünlere ve fiyat artışların da baktım çoğunda durum böyle. Böyle olmasına pek şaşırmıyorum tabii ki de nedeni dünyanın şu anki durumdan dolayı olmalı. Ama bilgim yürüttüğü mantıktan ileri gidemiyor ve bilgisi olanlara akıl danışmak istiyorum. Sizce bu durum nereye kadar gider ve ne yapılmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar bu durumda iken yapılabilecek tek şey indirim beklemek, maalesef.
56.PNG

Peki Mayıs ortası veya Haziran gibi fiyatlar normale döner mi sizce 5000 fiyat etiketiyle gördüğüm laptopu şuan 6500 e görüyorum.Hastalıktan sonra da bir düşüş olur herhalde fiyatlarda ?

Yeni konular

Geri
Yukarı