Fahiş MR ücreti

Perry

Picopat
Yer
Patagonya
Üniversite hastanesindeki doktorum MR ve BT istedi fakat pandemi nedeniyle hastanede çekimler askıda olduğundan başka yerde çektirmek zorundayız. Özel bir yerde MR ve BT için toplam 2500 TL istediler. Asgari ücretin 2300 olduğu ülkedeki istediği fiyata bak. Bunu nasıl karşılarız bilmiyorum, devlette çekim yapılıyor mu bu dönemde onu da bilmiyorum. Ne yapsak ki?

Şehzade Mehmed

Hectopat
Makaleler
30
Üniversite hastanesindeki doktorum MR ve BT istedi fakat pandemi nedeniyle hastanede çekimler askıda olduğundan başka yerde çektirmek zorundayız. Özel bir yerde MR ve BT için toplam 2500 TL istediler. Asgari ücretin 2300 olduğu ülkedeki istediği fiyata bak. Bunu nasıl karşılarız bilmiyorum, devlette çekim yapılıyor mu bu dönemde onu da bilmiyorum. Ne yapsak ki?
Devlet sağolsun. Bir laf var(asıl hali küfürlü): Acıma yetime(devlet) gelir koyar gözüne.(biz)

bados123

Megapat
Makaleler
18
Yer
MUĞLA
Yapabileceğin bir şey yok. Devlet hastanesinden tanıdık bulmaya çalış. Ya da çok acil değilse erteleyin. 4 aydır kontrole gidip kan vermem gerekiyor, fakat gidemedim pandemiden dolayı.

Yukarı