Failed to initialise Steam! Are you running Steam?

fatih kocacoban

Hectopat
Daha fazla  
Rapora baktım. Rapor eksik gibi. Yine de Windows güncel değil. 1803'e buradaki rehberlerle güncelleyebilirsiniz:

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Sorun devam ederse yeniden rapor paylaşın.
Şu an Windows Update 1803 güncelleştirmesini yapıyorum daha sonra tekrar deneyeceğim eğer açılmazsa yine tekrar bi logfile raporu hazırlar atarım buraya size.

Windows güncelleştirmesini yaptım. Ekran kartı güncelleştirmesini de yaptım. Steam'den oyunu başlat dediğim de arayüz açılıyor fakat oyna dediğim de eşitleniyor deyip kapanıyor tepki vermiyor. bahsettiğim oyun Attila Total War. Bu fotoda gördüğünüz üzere Launcher'dan girmeyi denediğim de bu hata çıkıyor. Bir de oyunun klasörü içinde ki uygulama exe'sini tıkladığım da da hiç bir tepki vermiyor. Lütfen artık bi yardımcı olun çok sıkıntı yaşadım bu konuda. Diğer oyunlarda bir sıkıntı yaşamıyorum. Bir de aynı sıkıntıyı La Noire oyununda yaşıyordum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle Steam'den oyun dosyalarını doğrulayın. İşe yaramazsa çözüm önerilerini deneyin:

Çözüm 1:

Windows + R yaparak Çalıştır'ı açın.
  1. %appdata% yazıp Tamam deyin.
  2. The Creative Assembly klasörüne girin.
  3. Attila klasörüne girin.
  4. Logs klasörünü açın ve modified.log dosyasını silin.
  5. Geri dönün.
  6. Scripts klasörünü açın ve preferences.script.txt dosyasını silin.
  7. Steam'i tamamen kapatın ve yeniden açın.
Çözüm 2:

Steam'i kapatın ve görev yöneticisinden Steam ile alakalı her şeyi sonlandırın. Yönetici olarak Steam'i başlatın ve oyunu Steam kütüphanesinden başlatmayı deneyin.

Çözüm 3:

Ayrıca kurulu herhangi bir mod varsa kaldırın buradan:

\Steam\SteamApps\common\Total War Attila\data
Öncelikle Steam'den oyun dosyalarını doğrulayın. İşe yaramazsa çözüm önerilerini deneyin:

Çözüm 1:

Windows + R yaparak Çalıştır'ı açın.
  1. %appdata% yazıp Tamam deyin.
  2. The Creative Assembly klasörüne girin.
  3. Attila klasörüne girin.
  4. Logs klasörünü açın ve modified.log dosyasını silin.
  5. Geri dönün.
  6. Scripts klasörünü açın ve preferences.script.txt dosyasını silin.
  7. Steam'i tamamen kapatın ve yeniden açın.
Çözüm 2:

Steam'i kapatın ve görev yöneticisinden Steam ile alakalı her şeyi sonlandırın. Yönetici olarak Steam'i başlatın ve oyunu Steam kütüphanesinden başlatmayı deneyin.

Çözüm 3:

Ayrıca kurulu herhangi bir mod varsa kaldırın buradan:

\Steam\SteamApps\common\Total War Attila\data

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı