Çözüldü Fake GPU'ların sürücü desteği düzenlenebilir mi?

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 671
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Bu konuyla ilgilenirken aklıma takılan bir soru. GTX 1050 Ti'ın sahte modellerine gerçek 1050 Ti için olan sürücünün kurulması sağlanabilir mi?

@Recep Baltaş

Çözüm
Mavi ekran ile uğraşırsınız. Cihazın sürümünü belirledikten sonra o sürücüyü kurabilirsiniz. Bazı oyunlarda driver hatası verir. Bazı oyunlarda ekranda pixeller oluşmaya başlar. Ben kullanmıştım Technopat'in incelediği ekran kartını.
Benim de aklıma geliyor fake GPU mesela GT 630 olsun GT 630'nin uygun olan VBIOS'unu indirip karta atarsak bu kart GT 630 mu olacak yoksa hala fake 1050 Ti mı?
Eğer yapabilirseniz orijinal haline döner.
Sürücü kurulur ama asıl GPU eski olduğu için ekran kartı düzgün çalışmaz mavi ekran vs verir.

Benim de aklıma geliyor fake GPU mesela GT 630 olsun GT 630'nin uygun olan VBIOS'unu indirip karta atarsak bu kart GT 630 mu olacak yoksa hala fake 1050 Ti mı?

Mavi ekran ile uğraşırsınız. Cihazın sürümünü belirledikten sonra o sürücüyü kurabilirsiniz. Bazı oyunlarda driver hatası verir. Bazı oyunlarda ekranda pixeller oluşmaya başlar. Ben kullanmıştım Technopat'in incelediği ekran kartını.
Eğer yapabilirseniz orijinal haline döner.

Artı -1 Eksi
Çözüm
Başınıza saniye başı hata gelecektir.
O kartın GTS 450 olduğunu varsayıyorum GF106 kullandığını bildiğimize göre.
1615138385643.png

Bu kart en son 391.35 WHQL sürümünü almış ve güncelliği bitmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı