Çözüldü Fall Guys 0xc00007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Enes.turans1

Centipat
Merhaba Epic Games'in verdiği Fall Guys'ı indirdim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım MSVCP140.dll ve VCRUNTIME140.dll bulunamadı hatası alıyordum fakat bu iki sorunu çözdüm sonrasında 0xc00007b hatası aldım bayağı bir şeyler denedim. xinput1_1.dll,xinput1_2.dll,xinput1_3.dll,xinput1_4.dll,msvcr100.dll,msvcp110.dll,msvcp100.dll dosyalarını falan attım Fall Guys'ın kurulu olduğu yere ama yine çözülmedi.

Elle DLL atmayın.

Sadece rapor oluşturup paylaşın şu an. MediaFire'a yükleyebilirsin dosyayı.

Elle DLL atmayın.

Peki öyle yapacağım ama ben Process Monitor'ü daha önceden çalıştırdım sonra iptal ettim falan karıştı şimdi 0'dan açılıyormuş gibi olması için ne yapmam lazım Fall Guys'ı seçiyorum tara diyorum 4.5 milyon tane dosya tarıyor en fazla 4.5 milyon gördüm yani tarasa tarar daha bitmeyen bir tarama var.

Elle DLL atmayın.

Hallettim atıyorum şimdi.

Elle DLL atmayın.

ProcessMonitor attım.

Ayrıca bunları sen attıysan sil:

Kod:
113    4:00:51.1431011 PM    FallGuys_client.exe    8352    CloseFile    D:\Epic Games\Epic Games\FallGuys\vcruntime140.dll    SUCCESS       
114    4:00:51.1431411 PM    FallGuys_client.exe    8352    CloseFile    D:\Epic Games\Epic Games\FallGuys\msvcp140.dll    SUCCESS

Bu iki cevaba rağmen çözülmez ise tekrar rapor al. Attığın çöp DLL dosyalarının temizlenmesi gerek.

Teşekkür ederim oyun açıldı ama farklı bir sorum daha olacak belki bilgin vardır Fall Guys'ı açıyorum sonrasında siyah ekranda kalıyor ekranda sadece imleç oluyor bunu nasıl çözebilirim?

Ayrıca bunları sen attıysan sil:

Kod:
113 4:00:51.1431011 PM FallGuys_client.exe 8352 CloseFile D:\Epic Games\Epic Games\FallGuys\vcruntime140.dll SUCCESS
114 4:00:51.1431411 PM FallGuys_client.exe 8352 CloseFile D:\Epic Games\Epic Games\FallGuys\msvcp140.dll SUCCESS

Bu iki cevaba rağmen çözülmez ise tekrar rapor al. Attığın çöp DLL dosyalarının temizlenmesi gerek.

Tamamdır hocam dediğini gibi yaptım ama bir sorum daha olacak oyunu açtığım zaman siyah ekranda kalıyor ekrana hiçbir şey gelmiyor sadece imleç var ekranda.

Geri
Yukarı