Fall Guys 21 Haziran'da ücretsiz oluyor

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
Oyuna ön kayıt yapacak kişiler ise, yeteri kadar ön kayıt yapılırsa aşağıdaki sitedeki ödülleri alabilecek. Son ön kayıt tarihi 20 Haziran. Yani oyunun ücretsiz oluşundan 1 gün önce.

Boşuna 24TL vermişim. İşin kötü yanı oyunu aldıktan sonra beğenmeyip iade etmek istemiştim fakat 2.3 saat oynadığım için Steam kabul etmemişti. Ağlamaya gidiyorum ben...

Şaka gibi, ilk çıktığı zamanlar 30 TL verip almıştım ve ondan sonra doğru düzgün hiç oynamadım. Haram olsun geliştiricilere ya da kim bedava yapıyorsa.
Ben de GTA'ya 150 lira vermiştim. Sizin nefretiniz 30 lira için bu kadar büyükse benim 2013'de verdiğim 150 lirayla tam cehennemlik olurlar herhalde.

@wus dostum onu geçtim. Sen oyuna 2013'te 150 vermişsin, o süreç içerisinde günlük 1-2 saat olsa da kafa dağıtmışsındır. Kısacası oyunun tadını çıkarmışsındır. Oyun 2020 Mayıs adında bedava olarak Epic Games tarafından dağıtıldı. 150 TL için 7 sene beklemeye değer mi? Bu açıdan da düşünmek lazım. Hiçbir oyunun bedava olmayacağının bir garantisi yok, GTA V'te buna en büyük örnektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@408157 dostum kusura bakma ama düşünce şeklin yanlış. O zamandan beri oynamadıysan suç oyun yapımcılarında mı?

Ben de GTA'ya 150 lira vermiştim. Sizin nefretiniz 30 lira için bu kadar büyükse benim 2013'te verdiğim 150 lirayla tam cehennemlik olurlar herhalde.

30 TL benim için büyük bir para, oyun da güzel değil zaten. Keşke bu kadar zamana kadar iade etseydim, siz de haklısınız ama insanın canı sıkılıyor maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı