Fall Guys 21 Haziran'da ücretsiz oluyor

@wus dostum onu geçtim. Sen oyuna 2013'te 150 vermişsin, o süreç içerisinde günlük 1-2 saat olsa da kafa dağıtmışsındır. Kısacası oyunun tadını çıkarmışsındır. Oyun 2020 Mayıs adında bedava olarak Epic Games tarafından dağıtıldı. 150 TL için 7 sene beklemeye değer mi? Bu açıdan da düşünmek lazım. Hiçbir oyunun bedava olmayacağının bir garantisi yok, GTA V'te buna en büyük örnektir.
Kesinlikle katılıyorum. Oyun bedava oluyor ama çıktıktan 7 yıl sonra bedava olunca çok da bir anlamı kalmıyor açıkçası.
30 TL benim için büyük bir para, oyun da güzel değil zaten. Keşke bu kadar zamana kadar iade etseydim, siz de haklısınız ama insanın canı sıkılıyor maalesef.
Siz de kendinize göre haklısınız ama tepkiniz biraz abartı geldi hocam.

Oyun 4 Ağustos 2020 tarihinde çıkmış zaten. Benim tavsiyem, oynamayacağınız oyunu almayın.
@wus 7 sene için de 150 TL inanın çok büyük bir para değil. Kaldı ki iyi bilgisayarı olanlar çoktan GTA V'i oynamıştır zaten. Çoğu sistemi yüzünden oynayamıyor, benim gibi. GeForce NOW'a gelse de oynasak.

Kesinlikle katılıyorum. Oyun bedava oluyor ama çıktıktan 7 yıl sonra bedava olunca çok da bir anlamı kalmıyor açıkçası.

Siz de kendinize göre haklısınız ama tepkiniz biraz abartı geldi hocam.

30 TL'ye dürüm yerdim, bu oyunu alacağıma.

Oyun 4 Ağustos 2020 tarihinde çıkmış zaten. Benim tavsiyem, oynamayacağınız oyunu almayın.
@wus 7 sene için de 150 TL inanın çok büyük bir para değil. Kaldı ki iyi bilgisayarı olanlar çoktan GTA V'i oynamıştır zaten. Çoğu sistemi yüzünden oynayamıyor, benim gibi. GeForce NOW'a gelse de oynasak.
Değil hocam ama 2013 yılında 150 lira asgari ücretin 6'da 1'i ediyor. Şuanın belki de 500 lirasına geliyor enflasyonu vs. hesaba katınca. Ama 7 yıl oynadım oyunu, kesinlikle değdi hiç pişman değilim.

Geri
Yukarı