Kuzey AB

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, günaydın. Biliyorsunuz ki Fall Guys artık Epic Games'te de oynanabiliyor. Steam'de satışlar kalktı ama kütüphanesinde bulunanlar Steam üzerinden hala oynayabiliyor. İşte şansıma ikisinden de Fall Guys açılmıyor. Steam'de "oyna" ya tıkladığımda o buton mavi olup "durdur" diyor sonra oyun açılmadan kapanıyor. Epic Games'te de aynı şekilde "başlat"a basıyorum o buton "çalışıyor" oluyor fakat oyun açılmadan kendiliğinden kapanıyor ve o buton tekrar "başlat" oluyor. Ayrıca Steam'den yüklediğim başka bir oyun açılıyor. Bilgisayarım, sistemim Fall Guys ile tamamen uygun 1-2 ay önce oyuna girebiliyordum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fall Guys bedava olduktan sonra binlerce oyuncu oyuna giriş yapmaya çalıştığından dolayı sunucularda sıkıntı oluştu. Çoğu oyuncu sizinle aynı problemi yaşıyor muhtemelen. Ben girmeye çalıştığımda sorun yaşamıyorum, ilginç.

3050Ti kullanıyorum aynı sorunu yaşadım driver update yaptım düzeldi.
Bilgisayarıma zarar vermekten korkuyorum daha önce hiç güncellemedim rica etsem kısa bir şekilde anlatır mısın?

Fall Guys bedava olduktan sonra binlerce oyuncu oyuna giriş yapmaya çalıştığından dolayı sunucularda sıkıntı oluştu. Çoğu oyuncu sizinle aynı problemi yaşıyor muhtemelen. Ben girmeye çalıştığımda sorun yaşamıyorum, ilginç.

Ben oyunun 14.00 da Epic Games'e geleceğini zannettiğim için oyunu çok geç indirdim belki ondan olabilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar endişe etmeyin. Aynı hatayı bende alıyorum Fall Guys destek kısmına filan yazdım Epic Games'de aniden birden fazla kişi yüklediği için serverler sıkıntı görmüş. Bazıları girebiliyor eğer sizinki direk uygulamayı açmıyorsa bilgisayarınızda eksik dosya olabilir. Açılırken bir hata alıyor musunuz?

Arkadaşlar endişe etmeyin. Aynı hatayı bende alıyorum Fall Guys destek kısmına filan yazdım Epic Games'de aniden birden fazla kişi yüklediği için serverler sıkıntı görmüş. Bazıları girebiliyor eğer sizinki direk uygulamayı açmıyorsa bilgisayarınızda eksik dosya olabilir. Açılırken bir hata alıyor musunuz?
Hata almıyorum, oyun açılmadan kapanıyor. Yani ekrana herhangi bir şey çıkmıyor.

Ekran kartınız nedir?
Ekran Alıntısı 6.PNG

Ekran kartınız nedir?
Ekran Alıntısı 6.PNG

Ekran kartınız nedir?
Ekran Alıntısı 7.PNG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı