Fall Guys alınır mı?

niu

Hectopat
Arkadaşlar bu oyunu ben çıktıktan 1 yıl sonra alacağım. Hala oynayanı var mı diye merak ettim ve sizlere soruyorum. Fall Guys 2021'de alınır mı? Bir arkadaşım daha almayı düşünüyor. 2 kişi eğlenir miyiz, farklı bir oyun mu almalıyım?

Alınabilmesi için en az yarı fiyatına düşmesi lazım. O da en az, yoksa 10 TL'ye bile zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran varsa al derim dostum. Sıkılınca ortalama 1 saat oynanabilecek bir oyun. Yaz indirimlerine 7 8 gün kaldı istersen bekle o zaman al fiyatı düşer.

Paran varsa al derim dostum. Sıkılınca ortalama 1 saat oynanabilecek bir oyun. Yaz indirimlerine 7 8 gün kaldı istersen bekle o zaman al fiyatı düşer.
Normalde öyle fazla oynayacağım bir oyun değil ya, öyle normalde oynadığım oyunlardan çıkınca falan oynayıp kafa dağıtacağım bi oyun olacak.

Normalde öyle fazla oynayacağım bir oyun değil ya, öyle normalde oynadığım oyunlardan çıkınca falan oynayıp kafa dağıtacağım bir oyun olacak.

Ben de öyle yapıyordum. Güzel oyun, alınır ama fiyatı biraz yüksek. Dediğim gibi yaz indirimlerini beklersen iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı