Fall Guys fiyatını hak ediyor mu?

Videolarında gördüğüm kadarıyla CSGO, PUBG gibi insanı sinir edecek bir oyun değil. Gayet eğlenceli bir oyun gibi görünüyor. Ben 38₺'a değebileceğini düşünüyorum.

Beğenmezseniz 2 saat oynamadan iade edebiliyorsunuz zaten.
Benim ufaklığın uzun ısrarları sonucu Collector Edition'ı 50₺ karşılığında aldım. Açıkçası benim ilgimi çekmedi. Kendim için almış olsaydım dakikasına iade ederdim. Yaşınız büyükse ve ciddiyete önem veriyorsanız oyunu almanızı önermiyorum. Çünkü oyun ciddiye alınabilecek bir oyun değil. Ufak kardeşiniz, çocuğunuz varsa onlar çok keyifle oynayacaktır.

Yayıncıların, kısacası video çeken herkesin oynayıp parlattığı bu oyunların süresi 3 ayı geçmiyor maleesef. 3 ay sonra adı duyulmayacak bir oyun benim gözümde. Parasını hak etmiyor fakat kardeşim beğendiği için ona aldım. Bu oyunu alacağına Bioshock: The Collection ( 24.75 TL ) veya Batman Arkham Collection ( 20,40 TL ) bunları almanı tavsiye ederim. En azından aklında kalan bir hikaye ve bol oyun süren olur.

Sanırsam fiyatı 38TL ve gameplay videolarında çok eğlenceli duruyor. Sizce oyun içinde de eğlenceli midir? Bir süreden sonra sıkar mı? Verdiği parayı hak ediyor mu? Oyunda karakterler çok şirin ve parkur oyunu, yani benim sevdiğim türden bir oyun. Oynayanlara sesleniyorum oyunu nasıl buldunuz?

Bayağı eğlenceli eğer her zaman oyun oynayacan biriysen tavsiye etmiyorum ama günde 1-2 saat benim gibi girebiliyorsan al.

Yeni konular

Geri
Yukarı