Fall Guys Tek Başına Oynanır mı?

Ben tek oynuyorum. Arkadaşlarım pahalı ve bu tarz oyun oynamıyorlar diye almadılar. Bence uzun zaman sonra piyasaya güzel farklı bir oyun geldi. Canlandı en azından. Arkadaşla oynanacak gibi bir oyun değil bana kalırsa. Arkadaşım ilk turda eleniyor yine tek oynuyorum. :D Pek bir şey değişmiyor. Arkadaşla muhabbeti iyi olur sadece o kadar ama tek oynarken bir şey kaybedeceğini sanmıyorum bu oyunda. Gayet keyif alabilirsin. Fiyatı da bu zamanlara göre gayet ideal bence. Yurt dışında 20 Euro ve dolara satılıyor. Ülkemize iyi bir fiyat belirlemişler bence. Çok satıldığı için bu zamanlar indirime girmez ama ilerde belki 20-28 TL arası olabilir diye düşünüyorum. Ama 10 TL için o kadar beklemeye deymez bence.
Ülkemiz, iyi bir fiyattan gelmiş farkındayım ancak 38 TL bir oyun için fazla geliyor bana. En fazla 29 TL verdim. O da beni oyun sektörüne sokan oyundu. O yüzden tereddüt ediyorum. Tek başıma eğlenebileceğimden de emin değilim çünkü takım oyunları çok saçma oluyor, başkası yüzünden elenmek çok sinir bozucu olur diye düşünüyorum. En azından arkadaşlayken muhabbet vs. olur. Oyunda 1.olmanın kattığı bir şey var mı peki? Tam olarak anlayamadım onu da.
Bence hak ediyor. Tek oynuyorum ben ve sıkılmadım henüz.
Günde 1 saat belki 1 buçuk saat oynanacak bir oyun bence. Rahatlamak için çok güzel oynanır da tek başına bir yerden sonra sinir bozmaz mı elenmek?

Tek başıma eğlenebileceğimden de emin değilim çünkü takım oyunları çok saçma oluyor, başkası yüzünden elenmek çok sinir bozucu olur diye düşünüyorum. En azından arkadaşlayken muhabbet vs. olur. Oyunda 1.olmanın kattığı bir şey var mı peki? Tam olarak anlayamadım onu da.

Günde 1 saat belki 1 buçuk saat oynanacak bir oyun bence. Rahatlamak için çok güzel oynanır da tek başına bir yerden sonra sinir bozmaz mı elenmek?
Eğer en ufak yenilme de sinirleniyorsan alma bence. Sonuçta elenmekte var ve oyunlar hızlı ilerliyor 2 dakika içinde yine diğer oyunun 2. raundunda olmuş olursun. 1 olmak kupa veriyor. Verdiği mor paranın yanında simgesi var. Onlarla güzel öğeler alabiliyorsun. Emin değilsen Al 1.5 2 saat oyna kendin gör. Beğenmezsen iade edersin. Bizim dememizle zevkin değişmez.

Eğer en ufak yenilme de sinirleniyorsan alma bence. Sonuçta elenmekte var ve oyunlar hızlı ilerliyor 2 dakika içinde yine diğer oyunun 2. raundunda olmuş olursun. 1 olmak kupa veriyor. Verdiği mor paranın yanında simgesi var. Onlarla güzel öğeler alabiliyorsun. Emin değilsen Al 1.5 2 saat oyna kendin gör. Beğenmezsen iade edersin. Bizim dememizle zevkin değişmez.
50 TL'lik paketin farkı nedir peki?

50 TL'lik paketin farkı nedir peki?
DLC var işte. Paket bilgisinden bakabilirsin. Kostüm veriyor. Resimdeki kostümleri ve oyun parası veriyor öğe alabilmen için. Kozmetik kısaca. Fakat güzel kıyafetler.

DLC var işte. Paket bilgisinden bakabilirsin. Kostüm veriyor. Resimdeki kostümleri ve oyun parası veriyor öğe alabilmen için. Kozmetik kısaca. Fakat güzel kıyafetler.
Oyuna ek harita vs. katıyor mu diye sormuştum. Kozmetikse lüzumsuz.

Geri
Yukarı