Fallout 3 GOTY 103,55 TL'ye alınır mı?

Geceye kadar bir bekleyin öyleyse. Bir ihtimal indirime girerse alırsınız. Girmezse de yakın zamanda başka bir indirim yok gibi, siteden 103 liraya alıp oynarsınız. @despoTRY

Evet en iyisi bekleyeyim. Oyun indirime girmez ise bunu alırım ardından diğer seriler için kış indirimini beklerim. İlgi ve alakanız için teşekkürler :)

Evet en iyisi bekleyeyim. Oyun indirime girmez ise bunu alırım ardından diğer seriler için kış indirimini beklerim. İlgi ve alakanız için teşekkürler :)
Aslında o kadar beklemeye gerek yok. Steam RPG Fest yapabilir Eylül-Ekim gibi ya da Kasım'ın son haftası Sonbahar indiriminden de yararlanabilirsiniz.

Bugün 1 Ağustos'da Steam Survival Fest indirimleri gelecekti normalde. Şimdi yabancı bir kaynaktan baktım, önümüzdeki haftaya ertelenmiş indirimleri. Survival Fest'de inşa etme, sandbox oyunlar da indirime giriyor. Fallout oyunları bu indirime dahil mi? Dahil ise önümüzdeki hafta Survival Fest geldiğinde indirime girer. Biliyor musunuz? @NotAKnightAnymore @partylikeits1941
Valla bazen çok alakasız oyunlar da indirime girebiliyor, neden olmasın diyorum. Girerse şaşırmam.

Valla bazen çok alakasız oyunlar da indirime girebiliyor, neden olmasın diyorum. Girerse şaşırmam.
Vallaha hocam Fallout zaten RPG oyunu üstüne bir de Steam sayfasında oyuncuların koyduğu etiketlerde de Survival yok yani çok yüksek ihtimalle girmeyecektir.

Geri
Yukarı