Fallout 4 kendi kendine masaüstüne atıyor

• Konuyu başlatan HsNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 908

HsNN

Hectopat
Fallout 4 ana ekrana geçer geçmez masaüstüne atıyordu ekran kartını güncelledim aynı hatayı veriyor. Minidump dosyası boş aygıt yöneticisinden olaylara baktığımda böyle yazıyor;
Device PCI\VEN_1002&DEV_6601&SUBSYS_05B81028&REV_00\4&2039f906&0&0008 had a problem starting.

Driver name: OEM17.inf.
Class guid: {4D36E968-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}
Service: Amdkmdag.
Lower filters:
Upper filters:
Problem: 0x15.
Problem status: 0x0.
Sebebi ne olabilir? Birkaç gün önce bilgisayarı formata götürmüştüm bilgisayarcı ekran kartı Chipi'nin birinin lehimi çatlamış dedi ondan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lehim çatlaması kolay kolay çözülmeyebilir. Fırınlama ile belki çözülebilir ancak fırınlama kesin çözüm değildir. Ekran kartınız neydi?
Amd hd8730m surucuyu guncelledim ets2 ve lol de sorun olmuyor ama fallout 4 de nedense masaustune atiyor. Critical process died hatasindan formata goturmustum ekran karti surucusunu guncellerken sorun olmustu

Kalıba koyucam bir gun falan kalicak dedi 200 tl maliyet sundu ama bilmiyorum oyunu kaldirip tekrar yuklucem denicem olmaz ise guvenli modda ddu ile kaldirip normal modda tekrar yuklesem mi acaba ?
Evet, olabilir. Sorun ekran kartınızda görünüyor. Değiştirin ya da tamir ettirin.
Donanimsal mi yazilimsal mi acaba cunku ets2 ve lol oynarken bir sorun yok sicaklik degerleri falanda ideal amd software da gezinirken bir sorun yok gibi

Geri
Yukarı