Fallout 4 (PC) Game Pass Türkçe yama yapmak

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, ben Game Pass aldım ve Fallout 4 yükledim ama oyun çok fazla İngilizce istiyor. Ben de Türkçe yama yapmayı düşündüm. Acaba Game Pass üzerinden oyuna nasıl Türkçe yama yapılıyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Skyrim ve Fallout oyunları modlanabilir olduğu için 2. yöntemi (attığım) uygulamanız lazım. Yukarıdaki arkadaşın attığı 1. yöntem.

Arkadaşlar Fallout 4 e girdim ve bana hesabınızdan çıkış yaptınız hatası veriyor ama ben hala hesaptayım bunun sebebi nedir? İnternette başkası hesabınıza girmiş yazıyor peki ben bunu nasıl anlayacağım? Eğer birisi gerçekten girdiyse Facebook taki gibi o cihazdan tek tuşla çıkış yapılmasını sağlayabilir miyim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Skyrim ve Fallout oyunları modlanabilir olduğu için 2. yöntemi (attığım) uygulamanız lazım. Yukarıdaki arkadaşın attığı 1. yöntem.

Arkadaşlar Fallout 4 e girdim ve bana hesabınızdan çıkış yaptınız hatası veriyor ama ben hala hesaptayım bunun sebebi nedir? İnternette başkası hesabınıza girmiş yazıyor peki ben bunu nasıl anlayacağım? Eğer birisi gerçekten girdiyse Facebook taki gibi o cihazdan tek tuşla çıkış yapılmasını sağlayabilir miyim?
Game Pass hesabı mı yoksa Bethesda hesabı mı?

Game Pass hesabı mı yoksa Bethesda hesabı mı?
Game Pass Bethesda hesabım yok.
1618576150695.png

Hocam en basit yöntem olarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Onun haricinde kastettiğiniz şey Microsoft'un kendi sitesinde hesabınızı girdikten sonra cihazlar kısmı var. Orada tanımadık bir cihaz varsa kaldırabilirsin.
Şifreyi değiştirince tüm hesaplardan otomatik olarak çıkış mı yapılıyor?

Geri
Yukarı