Fallout 76 oynanır mı?

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
Gamepass aldım Fallout 76 varmış. Gamepass'te oyunun metacritic puanları çok kötü. O yüzden şüpheye düştüm boşuna 90 GB indirmeyeyim diye indirilmeli mi?
1609418619219.png

İnsanların görüşlerine pek takılmayın. Fallout'un evrenini seven bendeniz keyif alarak oynuyordum oyunu, daha sonrasında bıraktım. Ara sıra girer günlük görev yapar çıkarım.

Fallout evrenini seviyorsan oynamanı öneririm.
Fallout evrenini seviyorum bu gece iner inşallah.

Metacritic puanı oyunun çıkış yaptığı döneme ait ve gerçekten çıktığı hali ile o puanları hak ediyordu. Fallout 76, Nisan 2020'de Steam'e gelirken Wastelanders isimli büyük bir güncelleme aldı ve birçok eksiklik giderildi. Sürekli ücretsiz genişlemeler ile oyun aşama kaydediyor. İndirimde 42 TL'ye alınabilecek güzel bir oyun, Fallout 76 Türkiye isimli bir Discord grubumuz var ve arkadaşlarla düzenli olarak oynuyoruz.

20201206030921_1.jpg

Metacritic puanı oyunun çıkış yaptığı döneme ait ve gerçekten çıktığı hali ile o puanları hak ediyordu. Fallout 76, Nisan 2020'de Steam'e gelirken Wastelanders isimli büyük bir güncelleme aldı ve birçok eksiklik giderildi. Sürekli ücretsiz genişlemeler ile oyun aşama kaydediyor. İndirimde 42 TL'ye alınabilecek güzel bir oyun, Fallout 76 Türkiye isimli bir Discord grubumuz var ve arkadaşlarla düzenli olarak oynuyoruz.

Eki Görüntüle 810404

Sunucu linki atabilir misiniz acaba? FO 4 oynuyordum, boş vaktim oluyor akşam bir kaç saat FO 76'da oynamaya başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı