Fallout 76'nın 4. sezonu yol haritası

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Bethesda, Fallout 76'nın 4. sezonunda nelerin olacağını gösteren bir takvim paylaştı.

Fallout76_Season4_CommunityCalendar-06.jpg

Fallout 76 ne durumda? Hiç oynamadım. İnsanlar en son biraz gömüştü. Şuan gamepass alıp denemek istiyorum.
Çıkışında çok kötüydü, geçen sene Steam'e eklendi ve güncellemeler hız kazandı. Şu an daha iyi ama New Vegas gibi bir oyun bekleyenler hayal kırıklığına uğrar. 76, loot ve ticaret üzerine kurulu çevrimiçi bir Fallout oyunu.
Bende yıllık Game Pass var. Daha önce hiç Fallout oynamadım oynamaya değer mi?
Ben 5-6 arkadaş ile birlikte düzenli olarak oynuyorum. Oyun fena değil ancak hiç Fallout oyunu oynamadıysan seriye New Vegas ya da Fallout 4 ile başlamanı tavsiye ederim. Özellikle New Vegas serinin en iyi oyunu.

Çıkışında çok kötüydü, geçen sene Steam'e eklendi ve güncellemeler hız kazandı. Şu an daha iyi ama New Vegas gibi bir oyun bekleyenler hayal kırıklığına uğrar. 76, loot ve ticaret üzerine kurulu çevrimiçi bir Fallout oyunu.

Ben 5-6 arkadaş ile birlikte düzenli olarak oynuyorum. Oyun fena değil ancak hiç Fallout oyunu oynamadıysan seriye New Vegas ya da Fallout 4 ile başlamanı tavsiye ederim. Özellikle New Vegas serinin en iyi oyunu.
New Vegas ve Fallout`ü bitirdim.

Geri
Yukarı