Çözüldü Fallout New Vegas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Violet Damla

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den yüklemek istedim ama internette bir sıkıntı mı ne yüzünden bazı site ve uygulamalara VPN ile girebiliyor (Twitter, Pinterest, Steam, Epic Games, TikTok vb.) Bu yüzden Torrent ile indirdim. Oyun giriş kısmında grafik ayarlarını yaptım, play tuşuna bastım ve oyundan attı.

Bu da Process Monitor:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet, DLL sorunu gitmiş. Şu an yaşadığınız sorun için herhangi bir hata göze batmıyor. Oyununuzun korsan olmasından dolayı kaynaklı muhtemelen. Sorun sistemsel olsaydı yardım edebilirdim ama, korsan yazılım kaynaklı olduğu için yardım edemiyorum maalesef.
Evet, DLL sorunu gitmiş. Şu an yaşadığınız sorun için herhangi bir hata göze batmıyor. Oyununuzun korsan olmasından dolayı kaynaklı muhtemelen. Sorun sistemsel olsaydı yardım edebilirdim ama, korsan yazılım kaynaklı olduğu için yardım edemiyorum maalesef.

Çözüm

Anladım teşekkür ederim. Size de zahmet verdim. Peki benim Steam'den nasıl oyunu indirebileceğim hakkında bir bilginiz var mıdır? Sadece VPN ile Steam'e giriyor. VPN ile de oyunu indirmeye razıyım. 20 GB bir şey yükleyebilecek PC'de bedava veya ucuza VPN biliyor musunuz?

Herhangi bir bilgim yok maalesef. O sorun hakkında yeni bir konu açabilirsiniz, bilen arkadaşlar yardımcı olur. Steam üzerinden oyunu indirdikten sonra hata devam ederse, onun ile ilgili de konu açabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı