Fallout New Vegas açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Smg07

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den aldım, launcher açıldığında oyna butonuna basıyorum fakat hiçbir sonuç yok. Bunun aynısını Fallout 4'te yaşamıştım ve directx kaynaklıydı acaba bunda da mı aynıdır diye merak ediyorum. Tekrar kurmayı falan denedim hem directx'i hem oyunu, türlü türlü crash fix modları denedim fakat sonuç alamadım.
Logfile isterseniz: Logfile

Teşekkür ederim şimdiden.

Fallout nv seri içindeki en güzel RPG oyunuydu ancak yeni sistemlerde sıkıntı yapması üzücü.
Yönetici olarak çalıştırılması, Windows 7 uyumluluk modunda çalıştırılması, ilk açılışta oluşturduğu ini dosyasının silinmesi ve UAC kapatılması ile çalışması gibi türlü eziyetleri var.

Başlangıçta çökme sorunu yaşanabiliyor. Bağlantıda NVSE yükleyerek çözmüşler. Ayrıca Bethesda oyunları sorunlu oyunlar. Oyun için önerilen bazı düzeltmeler ve hata düzeltme modlarına da göz atabilirsiniz.
Cevap için teşekkürler fakat ne yazık ki denediğim bug fix modları işe yaramadı :(

Fallout nv seri içindeki en güzel RPG oyunuydu ancak yeni sistemlerde sıkıntı yapması üzücü.
Yönetici olarak çalıştırılması, Windows 7 uyumluluk modunda çalıştırılması, ilk açılışta oluşturduğu ini dosyasının silinmesi ve UAC kapatılması ile çalışması gibi türlü eziyetleri var.
Evet, umarım düzelir.

1660136218804.png

başka programla açmayı denediğimde şöyle bir hata aldım. Fakat system32 klasörüne gittiğimde böyle bir dosya var. Tekrar tekrar kurdum directx'i hala aynı hata neden acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı