Fallout new vegas hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

rhaecia

Hectopat
İki gün önce indirmiştim oyunu, birkaç Texture modu indirdim ancak oyun mekanlar arası geçiş yaparken kendi kendine kapanmaya başladı. Ben de modları kaldırdım, ancak bir değişiklik olmadı. Oyunu bozdum herhalde diye düşünüp kaldırdım, bugün yeniden kurdum. Ancak DLC'ler hariç hiçbir mod vesaire olmamasına rağmen Goodsprings'te Sunny Smiles'ın olduğu bara girmeye çalıştığımda hiçbir hata vermeden kapanıyor. Oyunun dosyalarındaki redist dosyasında bulununan programları kurdum, sonuç aynı. Windows 10 sürüm 1909 kullanıyorum. Oyun orijinal ve Steam'den.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi değiştirdikten sonra format atmanızı tavsiye ederim. Anakartın ve ekran kartının eski driverları çakışabiliyor. Format atıp güncel driverları kurduktan sonra tekrar denemenizi tavsiye ederim.

Kurulumdan sonra Windows Update üzerinden bütün güncelleştirmeleri yükleyin.

TUF X470-PLUS GAMING Sürücüler & Araçlar | Anakart | ASUS Türkiye
Buradan işletim sisteminizi seçip sırayla Chipset-Realtek-Lan driverlarını yükleyin. Realtek driverını yüklerken önce 499.22 Mb olanı yükleyin. Yükleme işlemlerini yaparken internet bağlantınızı kesin.

Daha sonra buradan ekran kartı sürücünüzü yükleyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı