Çözüldü Fallout: New Vegas Türkçe yama sonrası çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jedinak

Decapat
Daha fazla  
Oyuna Türkçe yama kurdum. Yama öncesi sorunsuz halde açılıyordu fakat yama sonrası siyah ekran sonrası hemen çöküyor. Sorun yama ile mi alakalı yoksa ben mi bir yeri yanlış yaptım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyuna Türkçe yama kurdum. Yama öncesi sorunsuz halde açılıyordu fakat yama sonrası siyah ekran sonrası hemen çöküyor. Sorun yama ile mi alakalı yoksa ben mi bir yeri yanlış yaptım?

Oyun orijinal mi eğer orijinal ise sanırım bir DLC alman gerekiyor Türkçe yama için çoğu böyle sorun yaşamış sorunu da DLC almakla çözmüş. DLC bu Fallout New Vegas: Courier's stash.

Oyun orijinal mi eğer orijinal ise sanırım bir DLC alman gerekiyor Türkçe yama için çoğu böyle sorun yaşamış sorunu da DLC almakla çözmüş. DLC bu Fallout New Vegas: Courier's stash.

Çözüm
Courier's Stash isimli DLC'yi aldıktan sonra oyunu silip yamayı tekrardan kurdum. Şu an sorunsuz şekilde yama ile çalışıyor.
Bahsi geçen DLC ile sorun çözülüyormuş. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı