Falso hakkında ne düşünüyorsunuz ?

umutbabaaaa

Hectopat
Makaleler
7
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok beğendim :D

Yapabilen Var mı ??

Son düzenleyen: Moderatör:
Halı sahada 1 kere denk getirdiğim olmuştu. Ancak o sadece şans eseri gelişine vurup attığım bir goldü. Yeteneğimle attım demiyorum yani. :)

Futbolda yeteneğim yoktur maalesef. Küçükken kaleye geçerdim, iyi kaleciydim ve hayalim kaleci olmaktı ama yaş ilerledikçe artan göz sorunları (Miyop, hipermetrop 3.50, astigmat, katarakt ve göz tembelliği) sebebiyle uzak durmak zorunda kaldım. Gözlerim %70 görüyor ve ileride Nowitzki olmak istiyorum. :) Anlayan anlar nedenini. :)

İşin sırrı topa ayağının üstüyle yandan vurmak. Topa yandan vurunca top dönmeye başlıyor. Dönen top da düz gitmiyor ve döndüğü yönün aksine geri geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Futbolda yeteneğim yoktur maalesef. Küçükken kaleye geçerdim, iyi kaleciydim ve hayalim kaleci olmaktı ama yaş ilerledikçe artan göz sorunları (Miyop, hipermetrop 3.50, astigmat, katarakt ve göz tembelliği) sebebiyle uzak durmak zorunda kaldım. Gözlerim %70 görüyor ve ileride Nowitzki olmak istiyorum. :) Anlayan anlar nedenini. :)
Hocam Nowitzki olabildiniz mi?

Çok beğendim :D

Yapabilen Var mı?

Ben normal topa vurmasınnı öğreneyim bir sonra falsoya geçerim dqgbweıugys

Geri
Yukarı