Fan bağlamak

Merhabalar bu kasayı almayı düşünüyorum. GAMETECH GT-003 4x120mm Fan Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası + PSU Fiyatları ve Özellikleri anakartım Gigabyte B320M S2H. Fanları nasıl bağlayacağım. Anakartta bir adet CPU fan ve normal fan girişi var. Çoklayıcı mı kullanmam gerek?

Sizde PSU var mı?

Evet PSU mevcut. Önerdiğiniz kasadan daha uygun fiyatlı bir kasa mevcut mu? Kasaya çok para vermek istemiyorum.
Arkadaşın attığı modelin aynısı sadece fanlar onda ARGB, bunda RGB. Fiyat olarak 50 TL daha ucuz.

Kasa önerileriniz için teşekkür ederim ama aklıma takılan şey fanların bağlantısının nasıl olacağı?

Kasa önerileriniz için teşekkür ederim ama aklıma takılan şey fanların bağlantısının nasıl olacağı?

Eğer benim attığım kasaları alırsanız gerek yok çünkü zaten fan hızları ayarlanamıyor. PSU'dan gelen Molex'e takacaksınız sanırım. Sürekli olarak en yüksek hızda çalışacaklar. Eğer MSI olanları alırsanız, onlardan kontrolcü çıkıyor. Fanları kontrolcüye, kontrolcüyü PSU'ya bağlayacaksınız.

Eğer benim attığım kasaları alırsanız gerek yok çünkü zaten fan hızları ayarlanamıyor. PSU'dan gelen Molex'e takacaksınız sanırım. Sürekli olarak en yüksek hızda çalışacaklar. Eğer MSI olanları alırsanız, onlardan kontrolcü çıkıyor. Fanları kontrolcüye, kontrolcüyü PSU'ya bağlayacaksınız.
anladım. teşekkürler.

Geri
Yukarı