Fan cızırtı sesi

paranbarlak

Decapat
Beni sorunum şu kasamdan arada yüksek sesli cızırtı sesi geliyor. İlk başlarda sıkıntı değildi kasa fanından zannediyordum fakat bugün aklıma geldi. Acaba ekran kartı fanından gelme imkanı var mı? Kasa kapağını sökmeden öğrenme yolum var mıdır? Kulağımı dayayınca pek anlamıyorum kasanın delikleri yüzünden ses dağılıyor gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı fanından geliyor normalde. Kasa açıp dibine kulağımı dayadığımda duyuyorum ama dışarıdan gelmiyor. Kasayı açın bence birkaç vida sonuçta. Normalde ekran kartı fanı cızırtı yapıyor mu bilmiyorum belki benimki de sorunludur. Onun harici kasa fanı da ses yapabilir özellikle ortasındaki rulmanın etrafındaki plastik çatlamış ise felaket ses yapabilir.

Açmadan anladım sanırım. Kasanın altına elimi koyunca ya da sert bir şey cızırtı kesiliyor. Hiç kaldırmadan, ekran kartı etkilenmeden yani. Sıkıntı kasa fanında sanırım İnşallah da öyledir. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı