Fan çoğaltıcı ve fan önerisi

Jess3

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Anakart
ASUS TUF B360-Plus Gaming
Arkadaşlar merhaba elimde ASUS TUF B360-Plus Gaming anakart var. Kasamda egzoz iki tane yukarı ve üç tanede öne fan takmalık slotlar var. Anakartımda 3 tane fan girişi olduğu için üç tane slotu doldurdum. Bana güzel bir fan çoğaltıcı ve ucuz egzoz fan tipi fan önerir misiniz?

Anakart: ASUS TUF B360-Plus Gaming
Güç kaynağı: XIGMATEK X-POWER SERİSİ 600W 80PLUS GÜÇ KAYNAĞI
Kasa: MSI MAG FORGE 100R TEMPERED GLASS 2x120mm ARGB FANLI MidT ATX KASA

Arkadaşlar merhaba elimde ASUS TUF B360-Plus Gaming anakart var. Kasamda egzoz iki tane yukarı ve üç tanede öne fan takmalık slotlar var. Anakartımda 3 tane fan girişi olduğu için üç tane slotu doldurdum. Bana güzel bir fan çoğaltıcı ve ucuz egzoz fan tipi fan önerir misiniz?

Anakart: ASUS TUF B360-Plus Gaming.
Güç kaynağı: Xigmatek X-Power serisi 600W 80Plus güç kaynağı.
Kasa: MSI MAG Forge 100R tempered glass 2x120mm ARGB fanlı MidT ATX kasa.

ARGB önemlimi sizin için?

Öncelikle 4 pinli PWM fanlar mı takılı şu anda ana kartının üzerine? Bir de bütçe de belirtebilir misin?

Ama ilk etapta sana şunları rahatlıkla önerebilirim:

Şöyle söyleyeyim anakart ve kasadaki fanlar RGB desteği var bilgisayarı alalı 4 sene oldu bir kere bile ışıklarını actıgığımı hatırlamıyorum.

O zaman bu da çok güzel fandır. 4pinli PWM olduğunda ana kart üzerinden de hız kontrolü yapılabiliyor ve sessiz çalışıyor fanlar gerekmediği sürece.

Öncelikle 4 pinli PWM fanlar mı takılı şu anda ana kartının üzerine? Bir de bütçe de belirtebilir misin?

Ama ilk etapta sana şunları rahatlıkla önerebilirim:

Evet 4 pinli fanlar takılı anakartımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı